Belediye Yatırım Ve Hizmetlerinin Bir Sonucu Fuarların Şehri

Giriş Tarihi: 20.4.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 15:35
Belediye Yatırım Ve Hizmetlerinin Bir Sonucu Fuarların Şehri Kayseri
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Anadolu’nun merkezinde ve İpek Yolu üzerinde yüzyıllardır ticaretin bir merkezi olan şehrinin son yıllarda her ay kurulan fuarların bir tesadüf olmadığını söyledi.
Tüketiciler, araba, tarım ve mobilya, iş makineleri gibi çok çeşitli konularda sık sık fuar açılan Kayseri’de bu fuarların bir müşteri potansiyelinin olduğunu belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Kayseri bir ticaret, sağlık, tarım, spor, kış sporları, eğlence, toptan gıda, mobilya, tarih şehridir çünkü bu üstünlük yüzyılların birikiminin bir özelliğidir. Ancak son yıllarda ise birçok ürün hakkında fuar açılmaktadır. Bu fuarların açılması Kayseri şehrinin bir ürün ve müşteri potansiyelinin olduğunu gösterir. Bu gösterge de belediyelerin son yıllarda gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve hizmetlerin sonucudur. Çünkü Belediye yatırımları ile ticaret ve esnafa yatırım yapılmıştır. Bu yatırımların bir birikimi sonucu artık Kayseri bir bölge şehridir“ dedi.
22-26 Nisan Tarihleri arasında Kayseri’de açılacak olan Anadolu’nun en büyük mobilya Fuarı ile Kayseri’nin bir mobilya üretim merkezi olduğunun tescillendiğini ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bu fuara 13 yabancı, 55 yerli şirketin iştirak edeceğini kaydetti.
Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri şehrinde yapılacak olan her türlü fuar ve organizasyonlara belediye olarak her türlü yardım ve hizmetin verildiğini ve verilmeye de devam edeceğini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediye Yatırım Ve Hizmetlerinin Bir Sonucu Fuarların Şehri Kayseri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN