Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mimarlık Fakültesi’nde Mezuniyet Sevinci

Giriş Tarihi: 26.6.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:12
Mimarlık Fakültesi’nde Mezuniyet Sevinci
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Mimarlık Fakültesi’nde mezuniyet heyecanı yaşandı.
Sabancı Kültür Sitesi’nde düzenlenen mezuniyet törenine, ERÜ Rektör Yardımcısı ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Doğan, Mimarlık Fakültesi akademisyenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından öğrencilerin hazırladığı video izletildi.
Daha sonra bir konuşma yapan ERÜ Rektör Yardımcısı ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Doğan, "Bizler kürsüye tebriklerimizi iletmek için çıkıyoruz. Bu uzun sürecin sonunda haklı emeğin karşılığı olan mezuniyet belgelerini alacak olan öğrencilerimiz de bu sevinci yaşamak üzere buraya gelmiş olan herkese teşekkür ederim. En büyük fedakarlığı ailelerimiz gösterdi. Bu kısa bir süre değil. Sadece 4 yıl değil, 16 yıllık bir emek var burada ama onlarda sizleri mahcup etmediler. Karşınıza mimarlar olarak, şehir planlamacılar olarak çıktılar. Böyle evlatlar yetiştirdiğiniz için sizi yürekten kutluyorum" ifadelerini kullandı.
Konuşmanın ardından Mimarlık Bölümü ve Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nü derece ile bitiren öğrencilere ödülleri verildi. Düzenlenen tören, öğrencileri kep atması ile sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mimarlık Fakültesi’nde Mezuniyet Sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN