Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu:

Giriş Tarihi: 20.7.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 16:55
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu:
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu katıldığı ve kendisinin de mezun olduğu Bünyan Lisesi Büyük mezunlar buluşmasında gelecek yıl ilçeyi ziyaret edecek olanların farklı bir Bünyan ile karşılaşacaklarını söyledi.
Bu yıl birincisi düzenlenen Bünyan Lisesi büyük mezunlar buluşması yoğun b ir katılımla gerçekleşti. Tarihi Bünyan Lisesi önünde gerçekleşen programa Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Yazar Atiye Tümüklü, Ak Parti Bünyan İlçe Başkanı Savaş Gökçe, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda mezun katıldı.
Programda eski dostları görmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Şinasi Gülcüoğlu, programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Bünyan lisesinin ülkeye hizmet eden birçok üst düzey insanı yetiştirdiğini söyleyen Başkan Şinasi Gülcüoğlu: “Bünyan’da değişim ve dönüşüm süreci başlamıştır. Doğal gazından sanayi sitesine, sanayi sitesinden hemen yanı başımızda yapılacak olan yüzme havuzuna kadar birçok işin planlaması yapıldı. İnşallah bundan sonraki buluşmalarda çağı yakalamış modern alt ve üst yapısını tamamlamış bir Bünyan’da buluşmak dileği ile emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.
Daha sonra kürsüye gelen Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ve İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu’da ilçenin gelişimi adına herkesin elini taşın altına koyması gerektiğine vurgu yaparak, organizasyonda emeği bulunanlara teşekkürlerini ilettiler.
Başkan Şinasi Gülcüoğlu’na ve protokol üyelerine katkılarından dolayı okul yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edilirken, Başkan Şinasi Gülcüoğlu 1453 numaralı ortaokul fotoğrafının önünde hatıra defterine duygu ve düşünceleri yazdı.
Program hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN