Başkan Özaltun Antalya’da Beyşehirlilerle Buluştu

Giriş Tarihi: 18.5.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 16:03
Başkan Özaltun Antalya’da Beyşehirlilerle Buluştu
’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, Antalya’da yaşayan Beyşehirli hemşehrileriyle bir araya geldi.
Antalya Beyşehirliler Derneği (ANTBEYDER) tarafından Antalya’da verilen geleneksel kahvaltı programında Antalya ve Beyşehir’de yaşayan Beyşehirliler bir araya geldi. Antalya’daki Beyşehirlileri tek çatı altında toplayan ANTBEYDER tarafından düzenlenen programa Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, kendisine eşlik eden Başkan Yardımcıları Halim Gümüşel ve Kahraman Göksu ile birlikte katıldı. Programda dernek yöneticileri ve hemşehrileriyle sohbet eden ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir’in en büyük zenginliğinin birlik ve beraberliği olduğunu söyledi.
Dernek yönetimine bu birlikteliği sağlayarak hemşehrilerini bir araya getirmesinden dolayı teşekkür eden Özaltun, “Hemşerilerimle bir arada, gönül gönüle olmak beni çok mutlu etti. Gurbette yaşayan ama gönülleri her zaman Beyşehir’de olan hemşerilerimizin her zaman yanında olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Hemşericilik bilinciyle, dayanışma, yardımlaşma ve kültürel değerlerini ortaya çıkarma gayretiyle çalışan dernek yöneticilerimizi kutluyor, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum” dedi.
Dernek yöneticileri de, Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun ve beraberindekilere katılımlarından dolayı teşekkür ederken, birlik ve beraberlik mesajları verdi bu tür geleneksel buluşmaların devam edeceğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Özaltun Antalya’da Beyşehirlilerle Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN