Dekan Prof. Dr. Abdullah Öztürk Görevine Başladı

Giriş Tarihi: 15.6.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 16.6.2015 00:27
Dekan Prof. Dr. Abdullah Öztürk Görevine Başladı
’nın Beyşehir ilçesinde, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi Dekanlığı görevine atanan SÜ Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdullah Öztürk görevine başladı.
2012 yılında atandığı Beyşehir Ali Akkanat Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürlüğü görevini, okulun daha sonra fakülteye dönüşmesinin ardından vekaleten dekan olarak yürüten Prof. Dr. Ali Alagöz, yaptığı açıklamada, ”Yöneticilik görevim sona ermiştir. 6 yılı aşkın süre boyunca Yüce Rabbimin izni ile elimden geldiğince üniversitem, şehrim, ülkem ve milletim için yararlı işler yapmaya gayret ettim. Çok güzel günler yaşadım, yüzlerce genç kardeşimin mutluluğuna şahit oldum. Gencecik evlatlarımızı kaybetmenin acısını defalarca yaşadım. El birliği ederek emek verdik, güzel eserler ortaya çıkardık. Güzel insanlar tanıdım, güzel dostlarım oldu. Herkese teşekkürler” dedi.
Fakülte dekanlığı görevine atanan Prof. Dr. Öztürk ise, yeni görevine başladı. Prof. Dr. Öztürk, Anadolu Eko Turizm ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği Başkanlığı görevini de yürütüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dekan Prof. Dr. Abdullah Öztürk Görevine Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN