Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Köy Muhtarlarıyla Buluştu

Giriş Tarihi: 24.3.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 10:11
Köy Muhtarlarıyla Buluştu
’nın Pazarlar İlçe Kaymakamı Soner Bedir, köy muhtarları ile toplantı yaptı.
Kaymakam Bedir, Köylerinin mevcut durumları ve sorunları hakkında Köy Muhtarlarından bilgi alındı.
Toplantıda, Köy muhtarlarına ifa ettikleri görevleri mevzuata uygun olarak yürütmeleri, köylere gelen görevli kamu personeline gereken yardım ve desteğin verilmesi, Köylerinde yardıma muhtaç dar gelirli vatandaşların tespit edilmesi, muhtarlardan tüm vatandaşlara adil davranmaları, yardımcı olmaları, vatandaşın dert ve sorunlarının çözüme kavuşturulması için ilgili makamlara bildirilmesi ve takibi konusunda gerekli titizliğin gösterilmesi konularının görüşüldüğü bildirildi.
Düzenlenen toplantıda muhtarların sorunlarını dinleyen Kaymakam Bedir, 2014 yılında yapılan ve 2015 yılında yapımı devam eden çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi aktardı.
2015 yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunulan toplantıya, İlçe Kaymakamı Soner Bedir başkanlığında, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Altınkaya, Yazı İşleri Müdürü Ahmet Çakan, İlçe Özel İdare Müdürü Süleyman Erdoğan ve köy muhtarları katıldı.
Kaymakam Bedir, yaklaşık iki saat süren toplantı sonunda muhtarlarla bir araya gelmenin ve bilgi alışverişinde bulunmanın önemli olduğunu ve yapılacak çalışmalarda sorunların çözülmesine öncelik verileceğini ifade etti.(MB-EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köy Muhtarlarıyla Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN