MHP Battalgazi İlçe Teşkilatından Muhtarlar Toplantısı

Giriş Tarihi: 10.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
MHP Battalgazi İlçe Teşkilatından Muhtarlar Toplantısı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin, Battalgazi ilçesindeki mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
MHP Battalgazi İlçe Başkanlığının organizasyonu ile Mangal Vadisi Lokantası’nda düzenlenen toplantıya ilçe genelindeki mahalle muhtarları katıldı. MHP Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin, muhtarları tek tek karşıladı ve birlikte uzun süre sohbet etti.
Toplantıda konuşan Şahin, “Muhtarlarımıza davetimize geldikleri için teşekkür ediyorum. Gözle temas olur, ama illaki bir el sıkışmak lazım. Battalgazi’ye hizmet anlamında muhtarlarımızla hep birlikte olmak istiyoruz. Battalgazi’nin sorunlarını sizler seçilmişler olarak, bizler siyasetçiler olarak Battalgazi’yi daha iyi nasıl yönetiriz, eksiğimiz nelerdir, Battalgazi için neler yapabiliriz, bunları hep birlikte konuşarak, yerelde ve genelde ne varsa hep beraber aşmamız lazım. Burada amacımız bir partiyi kötüleyip, diğer partiyi popülizme etmek değildir. Ben şuan inanıyorum; Türkiye Cumhuriyetinde, ’da herkes aynı bahçenin diğer diğer mahsulleri, diğer değir farklı çiçekleridir. Bizler hepimiz aynı yörenin insanlarıyız. Hizmet anlamında daha iyi neler yapabiliriz, daha iyi nasıl olabilir, bunun için istişare yapmak istiyoruz. Tüm muhtarlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Battalgazi İlçe Teşkilatından Muhtarlar Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN