Başkan Gürkan, Kasap Pazarı’nı Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 4.4.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Başkan Gürkan, Kasap Pazarı’nı Ziyaret Etti
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kasap Pazarı’nda bulunan esnafları ziyaret etti. Esnafların sorunlarını dinleyen Başkan Gürkan, sorunları elbirliği ile çözeceklerini söyledi.
Gürkan, Malatya Kasap Pazarı’nda bulunan esnafların sorunlarını dinledi. Burada konuşan Kasap Pazarı Esnafları Derneği Başkanı İsmet Narinç, esnafların sorunları hakkında bilgiler vererek, “Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyorum. Esnafımızı ziyarete geldiler ve bizleri mutlu ettiler” diyerek, Başkan Gürkan’ın her zaman esnaflarla iç içe olduğunu söyledi.
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da, esnafların sorunlarını elbirliği ile çözeceklerini belirterek, “Kasap Pazarı’nı ziyaret ettik. Başkanımız İsmet Bey ve esnafı ziyaret etmiş bulunuyoruz. Buradaki esnaflarımızın sorunlarını dinledik. Sorunları Büyükşehir Belediyesi ile birlikte, mülkiyet boyutu itibariyle direk ve alakalı olması münasebetiyle buradaki arkadaşlarımızla Kasap Pazarı’nın daha hijyenik ortamda hizmet vermesi noktasında neler yapabiliriz. Bunun çabası içinde olacağız” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Gürkan, Kasap Pazarı’nı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN