Fethiye Belediyesi’nden Hırsızlık Uyarısı

Giriş Tarihi: 9.10.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 9.10.2015 16:01
Fethiye Belediyesi’nden Hırsızlık Uyarısı
Fethiye Belediyesi adını kullanarak nakit para yardımı adı altında Foça Mahallesi’nde yaşlı bir kadının evinin soyulmasının ardından Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Tufan Kaçar, basın açıklamasında bulundu.
Fethiye Belediyesi’nin yıllardır yapmış olduğu yardımlarda bir usul olduğunu kaydeden Kaçar, yaşanan hadise sonrası Emniyet Müdürlüğü’nün soruşturma başlattığını, böyle bir olayla tekrar karşılaşılmaması için vatandaşların dikkatli olmasını istedi.
Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Tufan Kaçar yaptığı açıklamada, “Bu hafta içerisinde Foça Mahallesi’nde yaşlı bir teyzeye, ‘Fethiye Belediyesi’nden geliyoruz, 100 lira nakit yardımda bulunacağız’ diyerek eve girip, hırsızlık yapıldığını öğrendik. Fethiye Belediyesi hiçbir zaman kapıda nakit yardımı yapmadı. Fethiye Belediyesi ile halkımız arasında her zaman güven unsurunu ön planda tuttuk. Bizim yapmış olduğumuz yardımlarda belli bir usul vardır. Halkımız dikkatli olsun. Bizde mahalle muhtarlarımızla görüşmeler yapacağız. Emniyet Müdürlüğümüz konuyla ilgili soruşturma başlattı. İnşallah tekrarı yaşanmaz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fethiye Belediyesi’nden Hırsızlık Uyarısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN