Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Serdivan Ajans’ın İkinci Sayısı Çıktı

Giriş Tarihi: 13.7.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Serdivan Ajans’ın İkinci Sayısı Çıktı
Serdivan Belediyesi’nin aylık şehir kültürü gazetesi Serdivan Ajans, ikinci sayısında sanat ve kültür ağırlıklı konu ve konuklarla okuyucusuna merhaba dedi.
Konu ile ilgili Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Serdivan Ajans’ın ikinci sayısında kapak konusunun açık hava iftarlarının değişmez adresi olan Serdivan Gölpark olduğu belirtildi.
Gazetede ayrıca Ramazan’da çocukların ikinci adresi olan Serdivan Ramazan Okulu ile TRT’nin sevilen yarışma programı Ana Ocağı’nın Türkiye’ye adını duyurduğu Beşevler Köyü hakkında da iki farklı dosya çalışmasının yer aldığı ifade edildi.
Serdivan Ajans’ın bu sayısında ayrıca edebiyatımızın usta kalemlerinden, ’nın yetiştirdiği isim Sait Faik Abasıyanık da hayatı, eserleri ve bilinmeyenleri ile okuyucuya anlatılıyor.
Sadık Yalsızuçanlar ile yapılan röportajda şehir ve şehir kültürü irdeleniyor. İlk sayısında olduğu gibi bu sayıda da portre köşesi, öğrenci gözüyle Serdivan, kitap&film eki, yorum yazısı, spor, alışveriş ve şehir haberleri, zengin içerikleri ve samimi üslubu ile “Serdivan Ajans” sizleri bekliyor.
Ücretsiz olarak dağıtılan “Serdivan Ajans”ı Serdivan Belediyesi’nden ve Serdivan Fikir-Sanat Akademisi’nden temin edebilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Serdivan Ajans’ın İkinci Sayısı Çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN