Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çalışma Saatine Ramazan Ayarı

Giriş Tarihi: 22.6.2015 20:08 Güncelleme Tarihi: 23.6.2015 04:12
Çalışma Saatine Ramazan Ayarı
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Ramazan ayı boyunca çalışma saatlerinde bir dizi değişiklik yaptı.
Arazide çalışan personellerin ve yüklenici firma elemanlarının Ramazan ayı boyunca aşırı sıcaklardan etkilenmemesi için çalışma saatlerinde değişikliğe giden Fen İşleri Daire Başkanlığı, hizmetlerin aksamaması için 3 vardiya şeklinde çalışıyor. Mesai uygulamasına göre sahurda işbaşı yapan ekipler öğlen saat 12.30’da çalışmalarını tamamlarken, iftardan sonra çalışmaya başlayan ekipler ise sahura kadar hizmet ediyor. Yüklenici firmaya ait elemanlar ise sabah saat 07.00 ila saat 14.00 arası çalışıyor.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Akçakale’de Süleymanşah Mahallesi’nde İbrahim Gündoğan Caddesi’nde beton parke döşeme işi yapıyor. Ramazan ayı dolayısıyla işçilerin sıcaktan etkilenmemesi için iftar sonrası başlayan çalışmalar sahura kadar devam ediyor. Daha önce Turgut Özal Mahallesi M. Akif Ersoy Caddesi’nde parke döşeme işini tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, şuana kadar Akçakale’de toplamda 72 bin metrekare kilitli parke işini tamamladı.
Büyükşehir Belediyesi, Maşuk’ta Maşuk Vadi Evleri ve çevresindeki eğitim kurumlarının bağlantı yollarını asfaltlamaya başladı. Sahurdan sonra başlayan ve öğleden sonraya kadar devam eden çalışmalar kapsamında Maşuk Vadi Evleri ve Adliye Konutları ile çevresindeki eğitim kurumlarının yolları asfaltlanıyor. Çalışmaların bir hafta sürmesi bekleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çalışma Saatine Ramazan Ayarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN