Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İl Genel Meclisi’nden 100 Maddelik Gündem

Giriş Tarihi: 7.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 10:56
Sinop İl Genel Meclisi’nden 100 Maddelik Gündem
İl Genel Meclisi Nisan ayı oturmalarında bir rekora imza atarak 100 maddeden oluşan gündemi tamamladı.
Beş gün süren Nisan ayı İl Genel Meclis toplantısının oturumları İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu başkanlığında gerçekleşti. Başkan Gündoğdu, toplantının Sinop’a ve bölgeye hayırlar getirmesini temenni ederken, oturum gündem doğrultusunda açılış yoklamanın yapılmasıyla devam etti.
Meclis üyelerinin verdiği önergeler ve komisyonlardan gelen raporların okunmasıyla devam eden Nisan ayı oturumlarında söz alan AK Parti Gurup Başkanvekili Veysel Şahin, "Nisan ayı oturumlarında meclisimiz bir rekora imza atmıştır. Uyumlu bir meclis çalışmasıyla almış olduğumuz tüm kararların bölgemize hayırlı olmasın diliyorum. Nisan ayı gündemimiz bu dönem oldukça yoğun, valilikten gelen ve meclis üyesi arkadaşlarımızın vermiş olduğu önergelerle 100 maddeden oluşan gündem maddelerini gece-gündüz ve tatil demeden başarıyla tamamladık" dedi.
Nisan ayı oturumlarının kapanış konuşmasını Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu ise, "Yoğun bir tempoda gerçekleştirdiğimiz Nisan ayı oturumlarına katılan tüm il genel meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bir rekora imza attığımız 100 maddelik Nisan ayı gündemimiz başarıyla tamamlanmıştır. Almış olduğumuz tüm kararlar bölgemize hayırlı olsun. Mayıs ayı oturumlarımız 04 Mayıs 2015 tarihinde 16.30 başlayacaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinop İl Genel Meclisi’nden 100 Maddelik Gündem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN