Türkiye'nin en iyi haber sitesi

otomobil de mi üretecek?

Akıllı telefon, bilgisayar ve saat derken , otomobil de üretmeye hazırlanıyor.

Giriş Tarihi: 12.2.2015 11:45 Güncelleme Tarihi: 12.2.2015 11:55
Apple otomobil de mi üretecek?
Amerikalı teknoloji firması , ürünleri ile günlük hayatımızda oldukça önemli bir yer tutuyor diyebiliriz. Akıllı telefon, tablet, saat diye uzayıp giden ürün gamına söylentilere göre yeni seçenek daha eklenecek. Üstelik bu kez alışık olmadığımız bir tarza sahip bir ürünle Apple karşımıza çıkacak. Bir otomobille...

Şirket içerisinden bir kaynak, "Apple'ın son projesi heyecan verici. Tüm görünümü değiştirecek " diyerek gelen söylentileri büyük oranda doğruladı.

iPhone da pil ömrünü uzatmak için bunları yapın


Silikon Vadisi'nin yüksek seviyelerinde konuşulanlara göre de daha önce otomobil dünyasına Apple CarPlay ile giren firmanın bu kez niyeti çok daha ciddi. Eğer bu projenin gerçek olduğunu kabul eder ve Apple'ın otomobil üretme fikrine yeşil ışık yaktığını düşünürsek bu çok da kolay olmayacak. Kârlılığı garanti edilemeyen bu proje farklı dinamikleri olan bir sektörde, çeşitli engelleri de aşmayı gerektiriyor.

Apple'ın otomobil üretmesi ise ilk kez konuşulmuyor. 2010 yılında bir öğrencinin çizdiği iMove konsepti, Apple'ın tasarım dilini otomobil dünyası ile buluşturmuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Apple otomobil de mi üretecek?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN