Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'tan akıllı saat: VivoWatch

Giriş Tarihi: 14.4.2015 10:25
Asus'tan akıllı saat: VivoWatch

sportif aktiviteler için tasarladığı ve tek şarjda 10 gün kullanım süresi sunan yeni akıllı saati VivoWatch 'u duyurdu.

Yeni bir spor odaklı akıllı saat de Asus tarafından geldi. Şimdiye kadar tasarladığı akıllı saatlerini Zen ailesi altında konumlandıran Tayvanlı şirket, spor aktivitelerinde kullanılmak üzere VivoWatch adını verdiği yeni bir saatin duyurusunu gerçekleştirdi. Tek şarjla 10 gün kullanım süresi vadeden saat, kalp ritim sensörüne ve sağlıkla ilgili dahili uygulamalara sahip olacak.

Saat hakkında henüz fazla bir bilgi paylaşmayan firmanın yayınladığı görsellerden yola çıkacak olursak saatin üzerinde siyah beyaz bir ekran olacağını görüyoruz. Vadedilen uzun pil ömrü göz önünde bulundurulduğunda bu durum daha inandırıcı hale geliyor. Ekranın ön planında ise kullanıcın nabzı ile ilgili bilgiler görülüyor. Saat üzerinde renkli olan tek şey ise alttaki yeşil renkli bildirim çubuğu.

Paslanmaz çelik gövdeye sahip yeni VivoWatch aynı zamanda IP 67 sertifikası da bulunduruyor. Bu da akıllı saatin suya ve toza karşı dayanıklı olduğu anlamına gelmekte. Fiyat ve çıkış tarihi konusunda henüz net bir bilgi olmamasına karşın 'un akıllı saatlerinin rekabetçi fiyatlara sahip olduğu göz önünde bulundurulduğunda yeni VivoWatch'un da uygun fiyata sahip olacağını tahmin edebiliriz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Asus'tan akıllı saat: VivoWatch
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN