Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mahir Küçük : “Gelecek Seçimler İçin Değil, Gelecek Nesiller İçin Çalışacağız “

Giriş Tarihi: 21.2.2015 11:38
Mahir Küçük : “Gelecek Seçimler İçin Değil, Gelecek Nesiller İçin Çalışacağız “
AK Parti Milletvekili Aday Adaylığı çalışmalarını sürdüren Orman ve Su İşleri Bakanlığı Eski Müsteşar Yardımcısı Dr. Mahir Küçük, teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor.
Trabzon’a hizmet sevdasıyla yola çıktığını ifade eden Dr. Küçük, Çaykara ve Beşikdüzü ilçelerinde teşkilat ziyaretleriyle gezisine devam etti. Kamuoyunda 2B yasası olarak bilinen ve hazırlanmasında büyük emeği olan, 6292 Sayılı Orman Köylülerinin Kalkınmalarının Desteklenmesi ve Hazine Adına Orman Sınırları Dışına Çıkarılan Yerlerin Değerlendirilmesi ile Hazineye Ait Tarım Arazilerinin Satışı Hakkındaki Kanunla ilgili sorunları dinleyen Dr. Küçük kanunun amacını, içeriğini ve nelere çözüm getirdiğini açıklayarak, çözülemeyen diğer problemlerin asıl anayasa değişikliklerinden sonra çözülebilineceğini söyledi.
AK Parti iktidarında ülkede çözülemeyecek sorun olmadığını yineleyen Dr. Küçük, önemli olanın toplumun her zerresine ulaşabilmek ve çözüm odaklı çalışmak olduğunu ifade ederek, “Trabzon’umuzun problemlerinin kısa sürede nasıl çözüme kavuşturulduğunu göstermek için, örnek alan değil, örnek alınan bir Trabzon için hizmete adayım. Trabzon’da mutsuz insan kalmayıncaya kadar, işsiz kimse kalmayıncaya kadar, açıkta insan kalmayıncaya kadar çalışacağız. Yaşlılar ve kadınlarımızın en emin sığınağı olacağız. Gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışacağız” dedi
AK Parti teşkilatlarının son 12 yılda gösterdiği başarıların Dünya’ya örnek olduğunu söyleyen Küçük, “AK Parti teşkilatları halka hizmet sevdasıyla 12 yılda büyük başarılara imza atmıştır. Biz biliyoruz ki; bu makamların hepsi gelip geçicidir. Bizim için asıl olan, o makamlara geldiğimizde, o makamların sıcaklığının ebedi olduğunu düşünmeyerek, verdiğimiz sözleri unutmadan, sözlerimizin arkasında dimdik durarak bir siyaset yapmaktır. Ben siyasetten bunu anlıyorum, böyle yorumluyorum. AK Parti teşkilatları da son 12 yılda bunu bütün Dünya’ya göstermiştir” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahir Küçük : “Gelecek Seçimler İçin Değil, Gelecek Nesiller İçin Çalışacağız “
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN