Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mesut İskenderoğlu:

Giriş Tarihi: 30.3.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mesut İskenderoğlu:
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mesut İskenderoğlu, millet ile vekili arasında herhangi bir duvarın olmasına müsaade etmeyeceklerini söyledi.
AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mesut İskenderoğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde çarşı pazar demeden insanlara ulaşmaya çalışıyor.
Millet ile vekili arasında bir set oluşturulmaması gerektiğine inandığını belirten İskenderoğlu, “Adaylığımızı açıkladığımız günden itibaren insanları ziyaret ediyoruz ve bunu da devam ettiriyoruz. Artık süreç daraldı ve bu ziyaretleri sadece tanınmak için yapmıyoruz. İnsanlarımızı tanımak adına da bu çalışmaları önemsiyorum. Ziyaretleri sadece Sivil Toplum Kuruluşları’ndan ibaret bırakmıyoruz. Pazarlara gidip vatandaşlarımızın hatırını soruyoruz, esnaflarımızı da ziyaret ederek onların tavsiyelerini not alıyoruz. Sokakta karşılaştığımız insanlara da kendimizi anlatıyoruz. Trabzon’un her bölgesine aynı özeni göstererek önerilerini de büyük bir dikkatle dinliyoruz. Milletvekili seçilmemiz halinde bu önerilerin daha güzel icraatlara vesile olacağına inanıyorum” dedi.
İNSANIMIZ HER ŞEYİN DAHA İYİSİNİ HAKLI OLARAK ARZU EDİYOR.
Trabzon’da vatandaşların milletvekili aday adaylarına “Seçim zamanı geliyorsunuz seçilirseniz bir daha gelecek misiniz?” sorusunu yönlendirdiğini ifade eden İskenderoğlu, “İnsanlarımızda böyle bir algı var. Geçmiş dönemlerde bazı yaşanmışlıklar bu algıyı oluşturmuş olabilir. Ancak ben AK Parti içerisinde bulunan birisi olarak milletvekillerimizin vatandaşları ziyaret ettiklerini, belirli programların yapıldığını biliyorum. İnsanımız her şeyin daha iyisini haklı olarak arzu ediyor. 1950 yılında üretilmiş bir arabaya bugün nasıl ki bu çok eskidi diyerek binmiyorsak milletvekillerinden demokratikleşme adına beklentiler de her geçen gün artıyor. İnsanlar yanında olan, sorunlarını direk olarak anlatabilecekleri bir milletvekili profili istiyorlar. Kimsenin şüphesi olmasın biz seçim çalışmalarımızda nasıl bir tavır takınıyorsak, insanımıza nasıl değer gösteriyorsak yarın milletvekili seçilmemiz karşısında bu durum asla değişmeyecek. Elimizden geldikçe Trabzonluların yanında olacağız ve millet ile vekili arasında herhangi bir duvar olmasına müsade etmeyeceğiz. Tabi ki partimiz bizi milletvekili adayı olarak göstermeyebilir. Sonuçta birbirinden kıymetli 49 aday adayı var. Hakkımızda ne takdir edilirse edilsin hamdolsun diyerek partimizin bir neferi olmaya devam edeceğiz. ” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mesut İskenderoğlu:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN