Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erken Rezervasyon İpuçları

Tatil severlerin büyük bir merakla beklediği 2015 yaz tatili kampanyaları için tüm turizm sektörünün aylardır yoğun bir şekilde sürdürmüş olduğu hazırlıklar nihayet tamamlanarak artık yaz tatili için geri sayım başladı.

Giriş Tarihi: 1.12.2014 11:20 Güncelleme Tarihi: 1.12.2014 11:30
Erken Rezervasyon İpuçları

"Katırcıoğlu Şirketler Grubu" işbirliği ile kurulan Tatil Stil tatil severleri hem kampanya ile ilgili yeniliklerden haber ediyor, hem de erken rezervasyon kampanyasını daha kazançlı hale getirmenin yollarını paylaşıyor.

İşte Tatil Stil'den tatilcileri yakından ilgilendiren çok önemli erken rezervasyon ipuçları.

2015 Erken Rezervasyon Kampanyası
Kampanya hazırlıkları her yıl olduğu gibi 2015 yaz mevsimi için de yoğun hazırlıklar ve hummalı geçen çalışmalar ile başta oteller olmak üzere, havayolları, otobüs ve transfer firmaları, bankalar ve sigorta şirketlerinin de içinde olduğu geniş bir yelpazede süren sıkı pazarlıkları sonucu tatilcilerin beğenisine sunulmuştur. Kasım ayının son haftasında kampanyasını duyuran Tatil Stil, fiyat ve taksit avantajlarına ilave olarak tatil severler için çok büyük bir külfet olan havaalanı - otel - havaalanı arasındaki ulaşım sorununu ücretsiz transfer ile çözerek tatilcilere önemli bir imkan sağlamıştır.

Erken Rezervasyonda En Avantajlı Dönem Hangisidir ?
İlk dönemler fiyatların en düşük, ödeme seçeneklerinin en avantajlı olduğu dönemler olarak göze çarpmaktadır. Ayrıca ücretsiz transfer, indirimli uçak bileti, ücretsiz %100 iade garantisi gibi bir takım ek fırsatların da bu dönemlerde sunulduğu unutulmamalıdır. Bunula birlikte bir kaç dönemden oluşan kampanya ilk gününden itibaren tatil severler tarafından yoğun ilgi görmekte olup otel dolulukları hızla artmakta ve buna bağlı olarak ta hem kampanyanın son dönemlerinde hem de kampanya sonrasında otel fiyatları yükselmektedir. Bu nedenle gerek otel doluluklarından dolayı yer bulma sorunu yaşamamak, gerekse fiyat artışlarından etkilenmemek için tatil severlere kampanyanın ilk dönemleri olan Kasım, Aralık ve Ocak aylarında rezervasyonlarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

Erken Rezervasyon Ne Kadar Sürmektedir ?
En avantajlı fiyatları, ödeme kolaylıklarını, dilediğiniz otelde ve dönemde yer bulabilme imkanı gibi çok önemli olanaklar sunan kampanya yaklaşık 7 ay sürecek olup çeşitli dönemlerden oluşarak tatil severlere her dönemde farklı imkan ve fırsatlar sağlanacaktır.

Erken Rezervasyon Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?
Yaz tatilinizi planlarken erken rezervasyon fırsatları şüphesiz ki bir çok avantaj sunmaktadır. Bununla birlikte bir kaç küçük detaya dikkat ederek tatilinizi daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
Kampanya kampsamında erken rezervasyon otelleri için çeşitli indirim oranları afişe edilmekte ve sağlanan avantajlar vurgulanmaktadır. Fakat her yüksek indirim, ucuz fiyat anlamına gelmemektedir. Bu durumda yapılması gereken şey indirimlere değil fiyatlara bakmaktır ve avantaj mukayesesini fiyatlar üzerinden yapmaktır. Aksi halde yüksek indirim ile satın altığınız tatil için yüksek fiyat ödemiş olabilirsiniz. Neticede ödemelerinizi % olarak değil TL. olarak yapmaktasınız.

Erken Rezervasyon Fiyatları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir çok sektörde yüksek rekabet var, bu rekabetin sonucu şirketler çeşitli pazarlama stratejileri ile ürünlerini tüketiciler ile buluşturmaktadır. Bu noktada bir takım firmalar ürünler için yüksek indirim afişe etmenin pazarlamada daha etkili olduğu kanatinde iken, bazı firmalar ise indirimin afişe fiyat ile satış fiyatı arasındaki orandan ibaret olduğunu düşünür ve tüketiciye sunabileceği en iyi fiyatı kullanır. Her halukarda indirim söz konusudur ama şirketlerin pazarlama yöntemleri farklılık gösterir. Konuyu turizm sektörü özelinde değerlendirecek olursak erken rezervasyon çok önemli fırsatlar ile indirimli fiyat avantajı sağlamaktadır. Tatil severler bilmelidir ki indirim sadece afişe fiyat ile satış fiyatı arasındaki orandır ve ödeme tutarını fiyat belirler. Bu nedenle yapılması gereken, öncelikle güvenilir tatil markalarını tercih etmek ve tatil seçimlerinizi yaparken otellerin indirim oranlarını değil, fiyatlarını karşılaştırmaktır.

% 100 İade Garantisi ile Gönül Rahatlığı İçerisinde Erken Rezervasyon
%100 İade Garantisi kapsamındaki iptal güvence paketi ile tüm bu endişelerden kurtulabilir tatilinizi gönül rahatlığı içerisinde erken rezervasyon kampanyasının tüm avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.
Bunun için yapmanız gereken tek şey tatiliniz ile birlikte %100 İade Garantisi kapsamında İptal Güvence Paketini de satın almaktır. 1000 TL.' ye kadar olan rezervasyonlarınız için sadece 10 TL., üzerindeki tutarlar için çok küçük farklar ödeyerek paranızı garanti altına alabilirsiniz ve otel girişinize 72 saat kalana kadar yapacağınız tüm iptallerde koşulsuz, şartsız paranızı iade alma imkanını elde etmiş olursunuz.

Tatil Stil yetkilileri 2015 erken rezervasyon yenilikleri kapsamında, 15 Aralık 2014 tarihine kadar %100 iade garantisini hediye ettiklerini belirtmektedir

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erken Rezervasyon İpuçları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN