Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beşir Atalay Gençlerle Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 8.10.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 8.10.2015 16:29
AK Parti Milletvekili Adayı Beşir Atalay, ana muhalefet partisiyle aralarında yüzde 16 fark olduğunu ve yine iktidar olacaklarını söyledi.
Van’da Elite World Otel’de gençlerle bir araya gelen Beşir Atalay, hükümetleri döneminde gençlere yönelik yapılan çalışmaları ele aldı. Hiçbir partinin gençlik kollarının olmadığını ifade eden Atalay, AK Parti olarak merkez binasında gençlere yönelik bir kat ayırdıklarını ve 1 Kasım seçimlerinde gençlerden daha azimli çalışma beklediklerini kaydetti. Atalay, “Önümüzdeki seçim hem Türkiye hem de Van ilinin geleceği için çok önemli. 13 yıldır demokratikleşen bir çalışma var. Başka herhangi bir partinin iktidar olma hedefi zaten yok. Ana muhalefet partisi ile bizim aramızda yüzde 16 fark var ve yine iktidar olacağız. Bölgeye baktığımızda 7 Haziran seçimlerinde Halkların Demokratik Partisi (HDP) barajı aşacak mı aşamayacak mı izlenimi hakimdi. Şimdi ise AK Parti tek başına iktidar olacak mı olmayacak mı izlenimi veriyor. Van ilimiz ya 7 Haziran’da olduğu gibi terör irtibatlı bir seçimi temsil edecek veyahut tekrar bir dönüş yapacak, tekrar huzuru ve istikrarı yakalayacak” dedi.
Seçim çalışmalarının son surat devam ettiğini dile getiren Atalay, “Çalışmaların dinamiği gençlerimiz, yani sizler olacaksınız. Hepimiz çok kararlı olalım. İnşallah Van’ın talihini değiştireceğiz. Tabi ki bu bir ekip işidir. Her vatandaşa ulaşacağız. Başkaları kavgalara zemin hazırlayacaksa biz ilgilenmeyeceğiz. Güvenlik güçlerimiz ilgilenecekler, yeter ki istediğimiz yere mesajımızı iletelim. AK Parti demokrasiye inanır. Biz herkesin dinine, diline, kültürüne, kıyafetine, yaşama tarzına saygılıyız” diye konuştu.
Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşir Atalay Gençlerle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN