Devrek TSO’dan İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı

Giriş Tarihi: 3.7.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 22:40
Devrek TSO’dan İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı
Devrek’te faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından kaymaklıklara, belediyelere ve gıda yardımı yapılmaya başlandı.
’ın Devrek İlçesinde faaliyette bulunan Devrek Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Devrek Kaymakamlığı, Devrek Belediyesi, Gökçebey Kaymakamlığı, Çaydeğirmeni Belediyesi, Bakacakkadı Belediyesi ile Devrek’te mahalle muhtarlıkları aracılığı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımı yapılmaya başlandı.
Oda tarafından yapılan yardımla ilgili açıklama yapan Devrek TSO Başkanı Ertan Cıvak,”Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finanse edilen ve içlerinde çeşitli gıda maddeleri bulunan paketlerimizi yetkili arkadaşlarımızın nezaretinde dağıtımına başlanmıştır. Toplam 720 adet gıda paketleri Devrek, Gökçebey, Bakacakkadı, Çaydeğirmeni ile Devrek’te de mahalle muhtarlarının aracılığı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmaktadır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından her yıl geleneksel olarak Ramazan Ay’ında yapılan yardımların yardıma muhtaç ailelere ulaştırmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Bu mübarek günlerde hepimizin yoksul aileleri daha fazla gözetmesi ve yardım elini uzatması gerekmektedir” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Devrek TSO’dan İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN