Sağlık Turizmi Fuarı'nda rekor

Giriş Tarihi: 16.10.2013

Hetex 5. Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı yurtdışından katılımda rekor kırdı

Antalya'da 14-16 Kasım 2013 tarihleri arasında Expo Center'da düzenlenecek Anfaş Hetex 5. Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı ve eş zamanlı olarak düzenlenecek Anfaş Atex Doğa, Macera ve Spor ve Alternatif Turizm Fuarı yurtdışından katılımda rekor kırıldı.

ÖZEL BÖLÜM HAZIRLIĞI
Fuar kapsamında katılımcı firmalarla yurtdışından gelecek ilgili kurum, kuruluş yetkililerini randevulu olarak bir araya getirecek B2B iş görüşmeleri gerçekleştirilecek. Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık, Anfaş Hetex Fuarı'nın ilk yılı itibariyle fuar alanının içerisinde özel bir bölüm oluşturulduğunu belirterek "Yurtdışından gelen ziyaretçilerle katılımcıları buluşturmak amacıyla başladığımız B2B görüşmeleri her sene daha da genişleyerek devam etti" dedi.

TAHMİNLERİN ÜSTÜNDE

Yurtdışında 30 ülkede 2 binin üzerinde seyahat acentesi, tur operatörü, hastane, sağlık hizmetleri sağlayıcısı, birlik, dernek ve vakıfa ulaşıldığını söyleyen Çalık, "Yurtdışı kayıtlarında bu sene gelen rekor katılım başvurusu karşısında ekip olarak memnuniyet duyduk.Tahminin çok ötesinde kayıt alındı" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık Turizmi Fuarı'nda rekor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN