UĞUR UĞURAL: Yağlara veda

Giriş Tarihi: 22.6.2014
Sağlığı değerli, fit, atletik yaşam dostları. Merhaba cennet Antalyamızın yüreği güzel, ruhu güzel, kalbi güzel, sağlığı değerli SABAH Akdeniz okurları. Basen Düşmanı Uğural Fit Shake ve 6 temel egzersiz ile haftalardır sosyal medyada zirvedeyiz. Çünkü başarı; bilinç, irade ve zamanlamayla gelir. Bu hareketleri evde, parkta, işyerinde, spor salonunda yapabilirsiniz. Hem pratik hem etkili. Sabah aç karnınıza spora başlamanız demek enerji ihtiyacı için direkt yağ hücrelerine saldırmanız demektir. Ne kadar erken başlarsanız o kadar çok yağ yakarsınız. Saatlerimiz şuan 06:15'i gösteriyor. Şimdi yepyeni iki egzersiz ile basenleri yok etmeye var mısınız? Öyleyse ısınma hareketlerimizi yapıp biran önce kaldığımız yerden devam edelim.
Egzersiz-3: Bu egzersizi 12 tekrar yapıp bacak değiştiriyoruz. Sürekli parmaklarınızın ucunda kalıp ara vermeden yapmanız önemli. Şimdi bankın arkasına geçin ve tutun, vücudunuza 30 derecelik açı verip parmak uçlarınıza kalkın. Belinizi düz tutarak park bankına ağırlığınızı verin ve sol ayağınızı diğer bacağınızın dizinin hizasına kaldırıp yanaştırın. Vücudunuzu dik tutarak kıvrık duran sol dizinizi dışa doğru açıp iyice gerdikten sonra önceki konumuna dönün ve hareketi tekrarlayın.
Egzersiz-4: Bankın önüne geçerek sırtınızı dönün. İki adım ileri gidin. Eliniz belinizde pozisyon alın. Sol ayağınızı arkaya doğru kaldırın ve oturağın üstüne koyun. Sağ dizinizi kırın ve dik bir şekilde yere çömelin. Sağ diziniz ayak parmaklarınızın gerisinde kalmalı. İki üç saniye kadar bu pozisyonda bekleyip doğrulun. Her ayağa 12 tekrar yaptıktan sonra hareketi tamamlayın ve egzersizi bitirin. Değerli dostlar; herbiri özenle seçilmiş malzemelerden sizler için dizayn ettiğim, yağ düşmanı form tutkunu yeni kürümüz hazır. Kendi sağlığınıza etkiniz, bütün hayatınız boyunca devamlı sizinledir. Yağ hücrelerine ilk saldırıyı yaptınız. Spor sonrası tüketeceğiniz form tutkunu shake ile gün boyu bu savaşı sürdürüp görülmemiş bir zafer kazanabilirsiniz. Sağlık ve sevgiyle kalın.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
UĞUR UĞURAL: Yağlara veda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN