Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şarampol'e can suyu

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Şarampol Caddesi'ni eski günlerine götürecek bir projenin altına imza atmak için start verdi

Giriş Tarihi: 11.8.2015
Şarampol'e can suyu
Büyükşehir Belediyesi, Antalya'nın en önemli caddelerinden bir olan Şarampol Caddesi'ni eski günlerine götürecek, ticaretini canlandıracak ve şehri ziyarete gelenlerin görmeden gitmek istemeyecekleri bir bölge haline getirecek projenin startı verdi.

PARK SORUNU YOK

Cadde üzerinde bulunan tüm binaların dış cephesi değiştirilecek. Başkan Menderes Türel, konuyla ilgili belediye bürokratları ile gerçekleşen toplantıda projeyi bir kez daha masaya yatırdı. Projenin tüm detayları ile ele alındığı toplantıda, bölgenin trafik akışı, otopark düzenlemeleri, uygulanacak olan mimari projeler planlandı. Projede bölgede yaşayan vatandaşlar, esnaf ve caddeye gelecek ziyaretçilerin araçları için gerekli planlamalar yapılacak. Farklı noktalarda farklı araç kapasitelerine sahip otoparklar düzenlenerek, park sorununun önüne geçilecek. Vatandaşlar özel araçları ile Şarampol Caddesi'ne gelerek, park sorunu yaşamadan diledikleri gibi vakit geçirebilecek.

VATANDAŞIN KARARI

Proje Şarampol Caddesi esnafı ve sakinlerine sorulacak ve onların onayına sunulacak. Proje vatandaşların istediği şekilde hazırlanacak ve uygulamaya konulacak. Proje için ilgili sivil toplum kuruluşları ile de iş birliği yapılarak sadece Türkiye'nin değil dünyanın en tanınan caddelerinden biri inşa edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şarampol'e can suyu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN