Pure HcG Zayıflama Aşısı

Aslında 1950'lerden beri bilinen yağ eritme yöntemi HcG programı günümüzde Amerika ve Avrupa'da oldukça popüler bir duruma geldi

Giriş Tarihi: 16.1.2016
Pure HcG Zayıflama Aşısı
Günümüzde ABD ve Avrupa'da oldukça popüler olan HcG programının 1950'lerden beri bilindiğini vurgulayan Dr. Güngör Kırmızıgül Firidin, "Kullanımı ile ilgili ilk rapor 1954'te Dr. ATW Simeons tarafından yayınlanmıştır. Zayıflama amacı ile ilk kullanımı ise kısırlık tedavisi sırasında Hcg kullanılan hastalarda kilo kaybı olduğunun fark edilmesi üzerine başlamıştır" dedi.

NASIL ETKİ EDER?

Zayıflama aşısının vücuda iki yolla etki ettiğini açıklayan Dr. Firidin, "HcG programı daha ince ve zarif bir görünüm gibi estetik amaçlı kullanımın ötesinde, kiloya bağlı ortaya çıkan yüksek tansiyon, tip 2 diyabet gibi hastalıkların tedavisinde de yardımcı olarak kullanılır. HcG yöntemi ile kişi ilk ay vücut ağırlığının yüzde 10'undan başlayarak rahatlıkla kilo verebilir ve sağlıklı bir yaşama adım atar" diye konuştu. Firidin "Gerekli tetkikler ve analizlerden sonra kişiye uygun doz ve diyet planlaması yapılır. Hergün aynı saatte hasta için belirlenen dozda aşı deri altına enjekte edilir. Yıllardır üzerinde araştırmalar yapılan bu zayıflama yönteminde kullanılan HcG gebe kadının idrarından ve plasentadan elde edilir. Plasentadan elde edilen HcG'nin zayıflama üzerinde çok daha yüksek oranda etkisinin olduğunu göstermiştir. Ülkemizde PURE HcG (Plasenta kaynaklı Hcg) içeren aşıların kullanıldığı çok az sayıda klinik vardır. Maximum etkinlik için Pure HcG içeren aşıların kullanılması önemlidir" dedi.

NEDEN HCG AŞISI?
Beta HcG sayesinde kişinin diyet yaparken açlık hissi yaşamadığını vurgulayan Dr. Firidin "Sorunlu bölgelerde birikmiş yağların erimesiyle vücut sarkmadan biçimlenir. Geleneksel zayıflama kürlerinde, sadece normal yağ rezervlerine saldırılırken ve hastalar deri altı yağ dokusunun kaybından dolayı yaşlanmış ve yorgun gözükürken, Beta HcG küründe normal olmayan yağ depoları eritilir ve bu yağlar kana besin kaynağı olarak aktarılır. Kalça, basen, popo ve baldır bölgesindeki fazla yağlar azaltılır ve fazla kiloların boyutundan ve yaştan bağımsız olarak vücut şeklinin normalleşmesi sağlanır. Yan etkisi yoktur. Aşının içeriğini oluşturan Beta HcG doğal bir maddedir. Bunun yanı sıra HcG'nin meme kanseri riskini azalttığı da bilinmektedir. Doğal olması nedeniyle erkeklerde de güvenle kullanılabilir" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pure HcG Zayıflama Aşısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN