Bülent Kocabaş için ’den ihraç kararı

Giriş Tarihi: 18.5.2016
Bülent Kocabaş için CHP’den ihraç kararı

eski Gazipaşa İlçe Başkanı Bülent Kocabaş, partiden ihraç edildi. Karara tepki gösteren Kocabaş, Yüksek Disiplin Kurulu’na başvuracağını söyledi.

Facebook paylaşımları nedeniyle İl Disiplin Kurulu'na sevk edilen eski Gazipaşa İlçe Başkanı Bülent Kocabaş, partiden ihraç edildi. Geçtiğimiz hafta CHP İl Disiplin Kurulu'na yazılı savunmasını sunan Kocabaş, kurul tarafından ihraç edildi.

ALNIM AÇIK
Kocabaş, "Her şeyde bir hayır vardır. Alnım , başım dik. Bu talimatlı kararın hiçbir hükmü olmayacak" dedi. Tüm yazılarının arkasında olduğunu söyleyen Kocabaş, "Şahsi, siyasi ve maddi ikbal peşinde değil ideolojik, onurlu ve ilkeli duruş peşindeyiz" dedi.

HODRİ MEYDAN
"İlkeli davranmayanlar ve omurgasız davrananlar utansın" diyen Kocabaş, "Bu ceza yaşamımın en büyük onurudur. Sorosculara ve işbirliği yapan hainlere hodri meydan" diye konuştu.

BAŞKAN ESEN'E ÇAĞRI
Antalya İl Başkanı Semih Esen'e de çağrıda bulunan Kocabaş, "Mevcut Gazipaşa İlçe Başkanı Ömer Güven'le ilgili olarak İl Başkanlığı'na yazılı olarak verdiğim dilekçenin gereğini yerine getirecek misiniz, yoksa sumen altı mı edeceksiniz. Bu dilekçemi size ileteli 15 günü geçtiği halde niçin yazılı olarak tarafıma konu hakkında yazılı bir cevap vermiyorsunuz?" diye sordu.

'GÖREVİNİZİ YAPIN'
Şimdiki İlçe Başkanı Ömer Güven hakkında gerekli soruşturmanın il örgütü tarafından yapılmasını isteyen Kocabaş, "Esas ihraç edilmesi gerekenleri görmezden gelmemenizi, görevinizi yapmanızı umut ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bülent Kocabaş için CHP’den ihraç kararı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN