Aydın Doğan medyası ikiyüzlülükte sınır tanımıyor

FETÖ’ye maddi destek sağladığı, himmet paralarını akladığı, terör örgütü propagandası yaptığı için mahkeme kararı ile kayyuma devredilen İpek-Koza Holding’e en büyük destek Aydın Doğan medyasından geldi. Kendi kızlarını bile dinleyen FETÖ örgütünün medyasına sahip çıkan Aydın Doğan, AK Parti iktidarı ve Erdoğan’ı devirmek için her türlü kirli ittifakın içinde olacağını bir kez daha gözler önüne serdi. Künyesi bile olmayan korsan gazeteleri yasadışı şekilde basarak her gün suç işleyen Aydın Doğan medyasının, Cem Uzan’a ait olan Star’a el konulurken alkış tuttuğu ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 30.10.2015 16:05
Aydın Doğan medyası ikiyüzlülükte sınır tanımıyor

1 Kasım seçimlerine saatler kala FETÖ-Doğan-PKK ittifakı ayyuka çıktı. 7 Haziran seçimlerinden sonra PKK'nın tüm eylemlerinin üstünü örtmeye, örgütün sahiplendiği kanlı eylemleri bile siyasi iktidarın üzerine yıkmaya çalışan bu kirli ittifak şimdi de İpek-Koza Holding'in tetikçiliğini yapıyor.

HÜRRİYET STAR'A EL KONULURKEN BÖYLE ALKIŞ TUTMUŞ

FETÖ'ye maddi destek sağladığı, himmet paralarını akladığı, terör örgütü propagandası yaptığı için mahkeme kararı ile kayyuma devredilen İpek-Koza Holding'e en büyük destek Aydın Doğan medyasından geldi. Künyesi bile olmayan korsan gazeteleri yasadışı şekilde basarak her gün suç işleyen Aydın Doğan medyasının, Cem Uzan'a ait olan Star'a el konulurken alkış tuttuğu ortaya çıktı.

AYDIN DOĞAN KIZLARINI DİNLEYEN ÖRGÜTE SAHİP ÇIKIYOR

Her zaman nefret suçlarının amiral gemişi olan Hürriyet, bugün ikiyüzlü bir görüntü sergileyerek demokrasi maskesi altında FETÖ ve PKK medyasına tam destek veriyor. Kendi kızlarını, yönetim kurulu üyelerini ve gazetesini dinleyen FETÖ örgütünün medyasına sahip çıkan Aydın Doğan, AK Parti iktidarı ve Erdoğan'ı devirmek için her türlü kirli ittifakın içinde olacağını bir kez daha gözler önüne serdi.

GEÇMİŞTEKİ YARGININ MEDYA HAKKINDAKİ KARARLARININ HEPSİNİ ALKIŞLIYOR
FETÖ'nün medyasına "basın özgürlüğü" maskesi altında sahip çıkan Aydın Doğan'ın yakın geçmişte kendisine rakip olarak gördüğü tüm medya kuruluşlarına TMSF tarafından gerçekleştirilen el koyma girişimlerine alkış tuttuğu ortaya çıktı. Şimdi soruyoruz; Geçmişte "yargı kararına saygılı olmalıyız" alkışladığın medyaya el koyma operasyonlarına bugün neden karşı çıkıyorsun? FETÖ ile Aydın Doğan medyası arasında nasıl bir ilişki var? Kendi kızlarını bile dinleyen bir örgütü desteklemene neden olacak motivasyonun kaynağı nedir?

FETÖ'NÜN KİRLİ İLİŞKİLERİNİ GÖRMEZDEN GELEREK KARA PROPAGANDA YAPIYOR

Uzanların yasadışı dinlemelerini, tehditlerini ve karanlık para trafiğini günlerce manşetine taşıyan Doğan medyası, aynı yöntemleri kullanan FETÖ'nün tüm kirli ilişkilerini perdelemekten çekinmiyor. FETÖ'nün karanlık yapılanmasını çok iyi bildiği halde bunun üstünü örterek okurlarına İpek-Koza Holding'i "temiz bir medya kuruluşu" olarak tanıtan Aydın Doğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye destek vermek için seçimlere iki gün kala gazetesinin ve internet sayfasını tamamen kara propagandaya ayırdı.

Kaynak: Sabah.com.tr

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın Doğan medyası ikiyüzlülükte sınır tanımıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz