Müge Anlı Irmak bebek dehşetini aydınlantı!

Müge Anlı Manisa'yı derinden sarsan Irmak bebek olayını canlı yayında aydınlantı. Katil Himmet Aktürk'ün olayı anlattığı anlar ATV'de Melih Altınok'un programında yayınlandı.

Giriş Tarihi: 22.10.2016 12:20
Müge Anlı Irmak bebek dehşetini aydınlantı!

Himmet Aktürk, Irmak Kopal cinayetini nasıl işlediğini kamera arkasında Müge Anlı'ya anlattı. Küçük kıza tecavüz etmesini 'Param yok kadınlarla birlikte olamıyorum' diye açıklayan Himmet Aktürk'ün açıklamaları dehşet saçtı. Himmet Aktürk daha önce yeğenine tecavüzden içeri düşmesini ve küçük kızlara ilgi duydugunu da itiraf etti. Müge Anlı'da dün gece ATV'de canlı yayında programda neler yaşandığını anlattı.

Müge Anlı Irmak Kupal cinayeti ile ilgili Himmet Aktürk'e kamera arkasında yaptırdığı itirafı yayınlattı. Himmet Aktürk cinayeti itiraf ederken tüyler ürpetti. İşte Müge Anlı'ya itiraf anları dehşete düşürdü. Himmet Aktürk'ün kamera arkasında yaptığı Irmak cinayetini izleyen herkesi kahretti. Irmak'ı öldürmekten çok cezaevine gireceği için ağlayan Himmet Kural, "Beni döverler, beni ayrı bir odaya koysunlar' diyerek itirafı sırasında isteklerde de bulundu.

HİMMET AKTÜRK'ÜN İĞRENÇ IRMAK BEBEK İTİRAFI

Himmet Aktürk'ün kamera arkasında yaptığı Irmak cinayetini izleyen herkesi kahretti. Irmak'ı öldürmekten çok cezaevine gireceği için ağlayan Himmet Kural, "Beni döverler, beni ayrı bir odaya koysunlar' diyerek itirafı sırasında isteklerde de bulundu. Irmak'ın cesedinin yerini söylemesini isteyen Müge Anlı'ya "Ben polisten korkuyorum. Bir yere koydum ama hatırlamıyorum. Döverler beni... " diyerek uzun süre direndi. Ardından da küçük Irmak'ı nereye gömdüğünü anlattı. Himmet Aktürk'ün küçük kızı öldürme sebebini "Kadınlarla birlikte olamıyorum. Parasızlıktan işte... " diyerek anlatması tüyleri diken diken etti.

"ÇOCUKLARA CİNSEL İLGİM VAR" İTİRAFI

Himmet Aktürk küçük çocuklara cinsel istek duyduğunu da itiraf etti. Vahim olan ise Himmet Aktürk'ün kendi öz yeğenini de taciz etmesi oldu. Üstelik bu sebepten ceza bile almış. Himmet Aktürk'ün yer tarifi sonucu bu sabah Irmak'ın cesedi gömdüğü yerde aranıyor.

ELLERİYLE TOPRAĞI KAZIP...

Müge Anlı ekran başındaki herkesi dehşete düşüren olayın ayrıntılarını da canlı yayında şöyle anlattı.
-'3.5 yaşındaki Irmağı boğuyor. Evlere bakılmaya başlanınca hurda arabasının içine çocuğun cesedini koyuyor. Önce götürüp çöp konteynırına atıyor. Ardından kendine bir sucuk ekmek alıp eve dönüyor. Gece saat 24.00'da çöp konteynırına gidiyor. O gün de çöpler toplanmamış. Bunu görünce burda bulurlar korkusuyla çuvalı omuzuna atıp 3 kilometre öteye bağ evlerinin olduğu yere götürüyor. Orada çocuğu elleriyle toprağı kazıp gömüyor. Sonra eve dönüp evde temizlik çalışmasına başlıyor. "

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Müge Anlı Irmak bebek dehşetini aydınlantı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz