Bu sokakta dert çok

En kalabalık ilçelerden Keçiören'e bağlı Etlik Yayla Mahallesi'nin sakinleri, bir yıldır telefon ve internet kullanamıyor. Vatandaşlar artık duruma isyan ediyor

Giriş Tarihi: 25.6.2013
Keçiören Etlik'te yaşayan iletişim kuramıyor. Türk Telekom'la defalarca görüşen mahalle sakinleri "Siz bir firma bulup kazdırın. Biz gelip kabloyu döşeriz" cevabını alıyor. Türk Telekom'un ihale verdiği firmalarla görüşen Yayla Mahallesi sakinleri ise fiber optik bağlantısını yaptırmalarına rağmen sonuç yine değişmedi.

"EYLEM YAPACAĞIZ"
Vatandaşlar yaklaşık 1 yıldır telefon ve internet kullanamadıkları için çocuklarının okul döneminde ödevlerini yapamadıklarından yakındı. Çevredeki bazı sokaklarda da aynı problemi yaşadığını söyleyen mahalleli, sürekli oyalandıklarını anlatarak yetkililerin bu duruma çare bulmalarını istedi. Türk Telekom'un probleme çözüm bulmaması halinde imza toplayıp bina önünde eylem yapacaklarını açıkladı.

KÖPEKLER BIKTIRDI
Yayla Mahallesi'nin derdi telefon ve internetle de bitmiyor. Çocukların sokakta rahatça oynamasını isteyen anne ve babalar başıboş gezen köpeklerden korkuyor. Zabıtaya birkaç defa söylemelerine rağmen dikkate alınmayan vatandaşlar, mahallenin dertlerinden bıktıklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu sokakta dert çok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN