'Ergun Plak' Gazi'ye konuk oldu

Gazi Üniversitesi ve "Düşümdeki Okul Projesi" gönüllüleri, Seksenler dizisinde Ergun Plak rolündeki Serhat Kılıç'ı öğrencilerle buluşturdu

Giriş Tarihi: 12.11.2013
"Seksenler" dizisinin 'Ergun Plak'ı Serhat Kılıç, Gazi Üniversitesi ve "Düşümdeki Okul Projesi" ekibinin çalışmalarıyla Gazili öğrencilerle bir araya geldi. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Konferans salonundaki söyleşide konuşan Kılıç, Gazi Üniversitesi'nin kendisine enerji verdiğini belirterek, öğrencilerin merak ettiği sorulara yanıt verdi. Söyleşi sırasında söz alan bir öğrenciden, Gazi Tiyatro Kulübü'nün çalışmalarını sürdürdüğü atölyenin kapatıldığını öğrenen Kılıç, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Dekanı Mithat Üner ile konuşarak en kısa zamanda atölyenin açılacağı sözünü aldı.

'Maymun iştahlıyım'
Hiçbir zaman bir role, tipe, karaktere yapışıp onunla anılmak istemediğini söyleyen Kılıç, maymun iştahlı olduğunu ve sürekli farklı rollerle ortaya çıkmak istediğini belirtti. Masa başı iş yapmak istemediğini kaydeden Kılıç, "Oyunculuk benim yapımda var. Çocukluğumda bile oyuncak arabamın içinde hayal ettiğim şoförü konuştururdum. Oyuncu olarak da hiçbir rol ile özleşmek istemiyorum. Bazen şoför, bazen lokantacı, şimdi de plakçı… Bunların hepsini büyük bir iştahla oynadım çünkü maymun iştahlıyım. Farklı rollere bürünmeyi seviyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Ergun Plak' Gazi'ye konuk oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN