Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Gül nikah şahidi

Giriş Tarihi: 4.8.2014
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ile iş adamı Ahmet Toprak ve Yazar Fehmi Koru'nun çocuklarının nikah şahitliğini yaptı. Cumhurbaşkanı Gül, ilk olarak Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in kızı Hümeyra Görmez'in, Hacettepe Beyaz Ev Sosyal Tesisleri'ndeki düğününe katıldı.

NİKAHI GÖKÇEK KIYDI

Yusuf Temren ile Hümeyra Görmez'in nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıyarken, çiftin şahitliklerini Cumhurbaşkanı Gül, eski Diyanet İşleri Başkanları Ali Bardakoğlu ile Lütfi Doğan ve Prof. Dr. Sait Hatipoğlu yaptı. Nikaha, Gül'ün yanı sıra, Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç, Beşir Atalay, Ali Babacan, Emrullah İşler, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile çok sayıda davetli de katıldı.

iki nika ha katı ldı

Cumhurbaşkanı Gül, daha sonra iş adamı Ahmet Toprak'ın kızının düğününe iştirak etti. Gül, Semih Yurtoğlu ile evlenen Azime Betül Toprak'ın şahitliğini de yaptı. Gül, son olarak da hayatını Ümran Demirbaş ile birleştiren Fehmi Koru'nun oğlu Mehmet Yasin Koru'nun nikah şahitliğini üstlendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Gül nikah şahidi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN