Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MİSİAD büyüme gösteriyor

MİSİAD'da genç ve kadın girişimcilerin katılımını artırmak amacıyla Genç MİSİAD ve MİSİAD Kadın Girişimciler Kurulu projesi hayata geçirildi

Giriş Tarihi: 3.2.2015
MİSİAD büyüme gösteriyor
Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği'nde (MİSİAD) şube sayısı 30'u geçerken bir yandan da kadın ve gençlere dönük çalışmalar yapılıyor. Bu kapsamda genç girişimciler ile kadın girişimcilerin derneğe aktif katılımlarını sağlamak amacıyla Genç MİSİAD ve MİSİAD Kadın Girişimciler Kurulu birimleri oluşturuldu. Genç MİSİAD Genel Başkanlığı'na Bilgehan Okumuş, MİSİAD Kadın Girişimciler Kurulu Genel Başkanlığı'na ise Mürüvvet Işık atandı.

HEDEF, GİRİŞİMCİ SAYISINI ARTIRMAK

MİSİAD Kadın Girişimciler Kurulu Genel Başkanı Mürüvvet Işık, iş dünyasının yabancı olmadığı bir isim. ANGİAD eski genel sekreterlerinden Işık, Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu ve halen Ankara'nın önemli turizm şirketlerinden birinin yönetim kurulu başkanlığını sürdürüyor. Mazbatalarını, MİSİAD Genel Başkanı Feridun Öncel'den alan başkanlar, öncelikli hedeflerinin kadın ve genç girişimci sayısını arttırmak olduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MİSİAD büyüme gösteriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN