Regnum Sky Tower şirketlere farklı bir dünya sunuyor

Ankara'da "mutlu ofis" konseptinin ilk örneği olan Regnum Sky Tower, başkentin hızlı büyüyen şirketlerini ofis kulesine taşıyor. Şirketler bu projeyle kademe atlayacak

Giriş Tarihi: 22.4.2015
Regnum Sky Tower şirketlere farklı bir dünya sunuyor
Google'un California'daki yerleşkesinden esinlenerek hayata geçirilen Regnum Sky Tower, alışılagelmiş çalışma anlayışını geride bırakacak. Proje ortaklarından Canpa Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özcan, "Ankara'nın hızla büyüyen şirketleri ofis kulesine taşınarak prestij ve işlerini bir sonraki seviyeye taşıma fırsatı bulacak" dedi. ABD ve Avrupa'nın önemli şehirlerinde son yıllarda birbiri ardına yükselmeye başlayan "mutlu ofis" konseptinin başkent Ankara'daki ilk örneği Regnum Sky Tower'ın şirketlere kademe atlatacağını söyleyen Özcan, "Ankara'da apartman dairelerinde ofisi olan 15 bin şirket var. Biz Regnum Sky Tower'la prestijli bir ofis kulesine geçme vakti gelen bu 15 bin firmayı harekete geçirmeyi hedefliyoruz" dedi.

ULAŞILABİLİR FİYAT İMKANLARI
Regnum Sky Tower'ın havuzdan şehir manzaralı gezi terasına, restorandan spor merkezine, sinemadan 2 bin 500 metre karelik anti stres bahçesine kadar çeşitlenen sosyal donatıları bulunduğuna vurgu yapan Özcan şunları söyledi: "Gaziosmanpaşa, Tunalı gibi semtlerde 120 metrekareofisi olan firmalara, Regnum Sky Tower'da çok yakın fiyatlara 80 metrelik ofislerde 2 bin metrekarelik imkanlar sağlamayı teklif ediyoruz. Ofis kulelerine taşınmak hayal değil. Eskiden ofis kuleleri metrekarelerin büyük ve fiyatların yüksek olması sebebiyle sadece piramidin tepesine hitap ediyordu. Regnum Sky Tower bu anlayışı yıkıyor. Medeni toplumlar seviyesindeki ofislere ulaşılabilir fiyatlarla sahip olunabileceğini savunuyoruz."

ANTİ STRES BAHÇESİNDE TEMİZ HAVA
"Çalışma saatlerinin 8 saatin üstüne çıktığı günümüzde, ofislerin de çalışanlara ayak uydurabilecek konseptte olmasına ihtiyaç var. Artık ofisler de çalışanlar kadar nitelikli olmalı. Biz bunu düşünerek, Sky Tower'a çalışanların bir ofiste olmasını isteyecekleri her şeyi koyduk. Öğle arasında temiz hava alıp yemek yiyebilecekleri anti stres bahçesiyle üniversite hayatını yeniden yarattık. Fitness center, mini golf, kapalı yüzme havuzu, squash, playstation ve sinema odaları, özel misafirlerinizi ağırlayabileceğini VIP lounge ve daha bir çok olanağı çalışanların elinin altına getirerek yaşamdan kesitler sunmayı amaçladık. İş ve yaşam dengesini bir arada sunan ofis projeleriyle çalışan mutluluğu artacak ve firmalarımız daha karlı hale gelecekler."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Regnum Sky Tower şirketlere farklı bir dünya sunuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN