Uransan'dan 2016 model Queen Park konut projesi

Beştepe'ye yakın konut projelerinin hayata geçtiği Urankent'te başarılı çalışmalara imza atan Uransan, "Queen Park" ile 2016 trendini başkentlilerle buluşturuyor

Giriş Tarihi: 16.5.2015
Uransan'dan 2016 model Queen Park konut projesi
Uran Holding bünyesindeki Uransan'ın lıları şehir merkezinden uzaklaştırmadan konforlu ve kaliteli konutla buluşturduğu Urankent'in son projesi "Queen Park", özellikleri ile konutta 2016 trendini alıcılara ve sektöre sunuyor. Ankara'nın yeni Çankaya'sı Beştepe'ye en yakın konut projelerinin üretildiği Urankent; Prestij, Elit, Mirage Bahçe, Royal Plus gibi geniş kitleler tarafından konuşulan proje konutlara Queen Park'ı ekliyor.

TESLİMAT HAZİRAN 2016

Yaklaşık 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı'na cephe olacak şekilde temeli atılan Queen Park projesini 2016 Haziran ayında sahiplerine teslim etmeyi planladıklarını kaydeden Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, bu projenin konut sektörüne getirdiği tarz ve yeniliklerle adından sıkça söz ettireceğini bildirdi. Çelik, Queen Park ile bir ölçüde konutta 2016 modelin lansmanını yaptıklarını ifade ederek, şunları söyledi: "Uran Holding olarak her zaman bir adım önde olma bilinciyle hareket etmemiz başarıyı da beraberinde getiriyor. Konutta da geleceği önceden planlıyor ve hamlelerimizi ona göre yapıyoruz. Bizi başarıya götüren en önemli unsurlardan biri müşterilerden gelen talepler. Bu talepleri titizlikle raporluyor ve istekler doğrultusunda projeler üretiyoruz. Konfor ve kalitesini hemen önündeki binlerce metrekare park alanı ile bütünleştirdiğimiz Queen Park, başkentin en seçkin projelerinden biri olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uransan'dan 2016 model Queen Park konut projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN