Kazım Karabekir’e 8 şerit

Kazım Karabekir Caddesi’ndeki asfalt yenileme çalışması tamamlanarak yol tamamen açıldı. 4 gidiş 4 geliş toplam 8 şeride çıkarılan yola cepler de yapıldı

Giriş Tarihi: 4.5.2016
Kazım Karabekir’e 8 şerit
Büyükşehir Belediyesi, Keçiören'in önemli giriş arterlerinden olması nedeniyle yoğunluğu yaşanan ve metro çalışmaları nedeniyle asfaltı bozulan Kazım Karabekir Caddesi'ndeki yol genişletme ve asfalt yenileme çalışmalarını tamamladı. İki yönlü tamamen trafiğe açılan yolda otopark için cepler yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, yolun genişletilerek 3'er şeritten 4 gidiş 4 geliş olmak üzere toplam 8 şeride çıkarıldığını söyledi. Kazım Karabekir Caddesi'nde Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalarla, Keçiören-Tandoğan yönündeki yol genişletme ve asfalt çalışmasının tamamlanmasının ardından, kaldırım döşenmeye başlandı.

ÜST GEÇİT DE ELDEN GEÇTİ
Caddenin Tandoğan-Keçiören yönünde de çalışmalara başlayan ekipler, bozuk asfaltı kazıdı ve yolu 3 şeritten 4 şeride genişletti. Aynı yönde asfalt çalışmasına da başlayan ekipler asfalt serim çalışmalarını tamamladı. ASKİ ekipleri ızgara işlemlerini yaparken, Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri de cadde üstünde bulunan yaya üst geçidini tümüyle elden geçirerek bakımını yapıyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri, Kazım Karabekir Caddesi'nin ilgili bölümünde yol genişletme ve asfalt çalışmasının bittiğini, yol kenarlarında usulsüz otoparkı engellemek amacıyla cep şeklinde otopark alanları da yapıldığını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kazım Karabekir’e 8 şerit
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN