Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Didim De “Havuz Suyu Öperatörlüğü” Kursu

Giriş Tarihi: 8.4.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 10:18
Didim De “Havuz Suyu Öperatörlüğü” Kursu
’ın Didim ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü Meslek Eğitim Merkezi tarafından ilçede turistik tesislerinde havuz bakımını yürüten teknik elemanlara yönelik “Havuz Suyu Operatörlüğü” kursu düzenlendi.
Didim Meslek Eğitim Merkezi eğitmeni Cengiz Karataş eşliğinde ilçede havuz bakımı çalışanlarına yönelik başlatılan 48 saatlik “Havuz Suyu Operatörlüğü” kursunda teorik derslerde kursiyerlere havuzların bakımı, işletilmesi ve kullanımı hakkında makine ve elektrik bilgilerinin yanı sıra havuzlarda kullanılan kimyasallar ile ilgili bilgiler verildiği belirtildi.
Didim Tarhan Majesty Turizm Tesisi Salonun da düzenlenen kursta eğitici olarak katılan Cengiz Karataş, hijyen kuralları ve genel sağlık bilgileri ile ilk yardım derslerinde verildiğini belirterek, teorik derslerin ardından havuz başında havuz suyunun hazırlanması ve havuz makine dairesinde kursiyerlere bire bir pratik eğitimlerin de verildiğini kaydetti.
Karataş. Kursun ardından düzenlenen sınavda başarı gösteren kursiyerlere “Havuz Suyu Operatörlüğü” sertifikası verileceğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didim De “Havuz Suyu Öperatörlüğü” Kursu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN