Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nazilli Ziraat Odası Protokol İmzaladı

Giriş Tarihi: 30.5.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 31.5.2015 02:21
Nazilli Ziraat Odası Protokol İmzaladı
DenizBank ile Nazilli Ziraat Odası arasında imzalanan protokol çerçevesinde Nazilli Denizbank Şube Müdürü Levent Çalışkan, çalışmalarından dolayı Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü’ye plaket takdim etti.
Nazilli Ziraat Odası ile bir işbirliği protokolüne imza atan DenizBank, Oda üyelerine tarım kredisi tahsis etmeye başladı. Nazilli Ziraat Odası üyeleri DenizBank’ın sunduğu tüm finansal hizmetlerin yanı sıra, Üretici Kart ile tüm tarımsal ihtiyaçlarını anlaşmalı işyerlerinden alışveriş yaparak karşılama imkanına sahip oldu. Söz konusu işbirliği kapsamında DenizBank ve Oda yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen imza töreninde DenizBank Nazilli Şube Müdürü Levent Çalışkan, Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü’ye plaket takdim etti.
Tarım sektörünün hak ettiği en modern standartlara ulaşması yönünde Ziraat Odalarıyla süregelen işbirliklerinin büyük önem taşıdığını belirten DenizBank Nazilli Şube Müdürü Levent Çalışkan şunları söyledi: “DenizBank olarak tarımın ülke ekonomimize katkısının bilincindeyiz ve üreticinin her zaman yanındayız. İmzaladığımız bu protokol ile, Nazilli Ziraat Odası üyesi çiftçiler de DenizBank’ın üreticiye sunduğu tüm yeni ürün, hizmetlerden ve tarım kredisi avantajlarından yararlanabilecekler. DenizBank Üretici Kart ile oda üyesi üreticiler; anlaşmalı üye iş yerlerinden yılda bir hasatta ödeme olabilecek şekilde yem, tohum, mazot, gübre, tarım ilacı gibi tarımsal ihtiyaçlarını da kampanyalı olarak alabilecekler. Tüm üye üreticilerimizi Deniz’in avantajlı dünyasından yararlanmaya davet ediyorum. Çiftçiler Üretici Kartlarını; mazot, gübre, yem, tohum, tarım ilacı, tarım makinaları, yedek parça ve diğer tarımsal ihtiyaçları için üye işyerlerinden alışveriş yaparak veya Şube ve tüm ATM’lerden nakit çekerek kullanabilirler. Geri ödemeler DenizBank’ın tüm tarım kredilerinde olduğu gibi ürünün hasat tarihinde yapılabilir” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nazilli Ziraat Odası Protokol İmzaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN