: Çocuk sahibi olmamızdan daha ani ve riskli bir karardı...

Giriş Tarihi: 29.5.2018 16:37 Güncelleme Tarihi: 29.5.2018 16:41
Uraz Kaygılaroğlu: Çocuk sahibi olmamızdan daha ani ve riskli bir karardı...

Genç, yetenekli, başarılı, özgüvenli, komik ve eğlenceli bir çift… Uraz-Melis Kaygılaroğlu’dan bahsediyoruz. En son olarak Atv’deki Masum Değiliz dişinde başrol oyunculardan biri olarak yer alan, aynı zamanda çok başarılı bir sunucu olan , kendi gibi oyuncu Melis Kaygılaroğlu ile yaptığı aşk evliliği sonrasında en sempatik ünlü çiftler arasında yer aldılar. Evliliklerinin üzerinden 3 yıl gibi bir zaman geçtikten sonra da Ada ismini verdikleri tatlı mı tatlı kızlarını dünyaya getirdiler. Sempatik çift Bebeğim ve Biz dergisinin Haziran sayısı için çok özel bir röportaj verdi.

Oyuncu çift Uraz ve Melis Kaygılaroğlu ve 1.5 yaşındaki kızları Ada ile Babalar Günü röportajı için bir araya geldik.

"EVLENMEMİZ ÇOCUK SAHİBİ OLMAMIZDAN DAHA ANİ VE RİSKLİ BİR KARARDI"

Genç bir çiftsiniz, "Biraz daha gezelim, eğlenelim" demeyip çocuk yapma kararı almışsınız. Çocuk sahibi olma hikayeniz nasıl?

Melis: Evlendiğimiz an itibariyle Uraz baba olmak için yanıp tutuşuyordu, hep çocuk sahibi olmanın hayalini kurmuş. Ben ise biraz temkinli davranmak ve beklemek istedim. 3 yıl bekledikten sonra, sevdiğim adamdan ve kendimden eminsem neden bir çocuk dünyaya getirmeyeyim fikriyle kabul ettim. Özellikle kadınlar hiçbir zaman kendilerini tam hazır hissetmiyorlar bence. Hamile kalmaya karar verdiğimde de, hamile kaldığımda da hazır değildim. Ne zaman ki Ada dünyaya geldi, o zaman anne olmaya başladım. O yüzden çok spontane şekilde karar verdik. Evlenmemiz çocuk sahibi olmamızdan daha ani ve riskli bir karardı.

Uraz: Tanıştığımızda da hazırdım, karar verdiğimizde de hazırdım, Melis hamile kaldığında da hazırdım. Çünkü babalık annelik gibi bir durum değil bence. Annenin işi çok daha zor, babanın işi bir tık daha kolay. Sabah çıkıyorsunuz, akşam işten geliyorsunuz. Daha ziyade anne çocukla ilgileniyor, o yüzden baba olma kararı anne olma kararından daha kolay bir karar. Başka sorumluluklar var tabii aile olunması durumunda, ama yine de annelerin işi daha zor. O yüzden Melis'in de istemesini 3 yıl bekleyebildim. 3 yıl sonunda kendisini ikna edebildim.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uraz Kaygılaroğlu: Çocuk sahibi olmamızdan daha ani ve riskli bir karardı...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN