AK Partili Tuncer Konuştu

Giriş Tarihi: 5.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:26
AK Partili Tuncer Konuştu
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ece Tuncer, hakkında çıkan “Yasak aşkın meyvesiyim, AK Parti’den milletvekili adayıyım” haberini yalanladı.
Bugün öğle saatlerinde Ankara merkezli yapılan haberin tamamen muhalif medyanın bir oyunu olduğunu dile getiren Tuncer, geçtiğimiz günlerde facebook şifresinin kırıldığını da söyledi. Tuncer, “Benim hiçbir şekilde böyle bir beyanım ve ifadem olmamıştır. ‘Yasak aşk meyvesiyim’ adı altında yapılan haber tamamen yalan bir haberdir. Benim kişilik haklarıma yapılan bir hakarettir. Bu haberi yapan tüm basın mensuplarından hukuk yolunu kullanarak maddi ve manevi olarak davacı olacağım. Ayrıca davalardan kazandığım paraları ise yardım kuruluşlarına bağışlayacağım” diye konuştu.
Geçtiğimiz günlerde facebook şifresinin de kırıldığını söyleyen Tuncer, “Asil ve muhafazakar bir aileden geliyorum. Şu an örtülüysem bu AK Parti için değil tamamen Allah’a olan inancım içindir. Hatta ben yeni yeni örtünmedim, geçen yıl 1 Eylül’de Ankara Kızılay’da Ülkü Kız Öğrenci Yurdu’nda kalmaya başlayınca Allah inancımdan dolayı kapandım” dedi.
AK Parti aday adayı olan bir arkadaşından milletvekilliği teklifi aldığını belirten Tuncer, “Arkadaşım ‘seni partimizde görmek istiyoruz’ deyince ben de zaten AK Parti’ye ve Bitlis’e gönül vermiş biri olarak bu işe koyuldum. Ancak çeşitli haberlerle beni ve projelerimi yıpratmaya çalışıp, önümü kesmek istiyorlar. Haberde ismi geçen Hacı Mehmet Ali Ulukaya’yı hiçbir şekilde tanımıyorum. Ayrıca Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile görüşmek niyetindeyim. Görüşmelerim esnasında özellikle bu konu hakkında da görüşmeyi düşünüyorum” şeklinde konuştu.
Tuncer, Bitlis’e gelmediği halde temayül yoklamasında beşinci çıktığını ve sadece 3 oy aldığı haberlerinin de doğruyu yansıtmadığını dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Tuncer Konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN