Belediye Başkanı Özacar’dan Taziye Ziyareti

Giriş Tarihi: 21.4.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 09:33
Belediye Başkanı Özacar’dan Taziye Ziyareti
’nin Gelibolu ilçesi Belediye Başkanı Mustafa Özacar, AB projesi kapsamında gittikleri İspanya’da boğularak yaşamlarını yitiren 1 öğretmen ve 2 öğrencinin okulunda taziye ziyaretinde bulundu.
İspanya’ya AB projesi kapsamında giden grup ilçeye döndükten sonra, bir kısım öğrenci moral izni alıp ailelerinin yanına gidip tekrar okula döndü. Öğrencilerin dönmesinin ardından, Gelibolu belediye başkanı Mustafa Özacar ve belediye meclis üyeleri, okulu ziyaret ederek hem taziye, hem de geçmiş oldun dileklerini okul müdürü Musa Kartal, öğretmen ve öğrencilere ilettiler. Taziye ziyareti sırasında okul müdürü Musa Kartal’a öğrencilerin durumlarını soran ve bilgi alan belediye başkanı Mustafa Özacar, öğrencilerin profesyonel olarak psikolojik destek aldıklarını öğrendi.
Daha sonra, İspanya’ya giden ve bir öğretmen ile 2 arkadaşlarını kaybeden öğrenciler ile buluşan belediye başkanı ve meclis üyeleri, öğrencilerle tek tek görüşerek geçmiş olsun dileklerini sundular. Özacar, “Sizlerin üzüntülerinizi paylaşıyoruz. Diliyoruz ki, bu tür acılar bir daha yaşanmaz” dedi. Daha sonra belediye başkanı Mustafa Özacar ve belediye meclis üyeleri öğrencilerle öğle yemeği yiyerek onlarla birlikte oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediye Başkanı Özacar’dan Taziye Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN