Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP Milletvekili Adayı Tuna, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 18.5.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 11:29
MHP Milletvekili Adayı Tuna, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1’inci sıra Milletvekili adayı İbrahim Kürşat Tuna, Ezine ve Bozcada ilçelerinde seçim çalışmalarına devam etti. Milletvekili adayı Tuna’nın katıldığı MHP Ezine İlçesi Seçim Merkezi açılışı miting havasında geçti.
Devam eden seçim çalışmaları kapsamında MHP Milletvekili adayı Kürşat Tuna Ezine ilçesinde seçim çalışmalarına ve köy hayırlarına katıldı. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili adayı Kürşat Tuna yoğun ilgiyle karşılandı.
MHP Çanakkale Milletvekili adayı Kürşat Tuna, Ezine’de vatandaş ve esnaf ziyaretlerinin ardından MHP Ezine Seçim İletişim Merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Seçim İletişim Merkezi açılış bürosu miting havasında gerçekleşti.
Seçim iletişim merkezlerinin açılışının ardından vatandaşlara seslenen MHP Çanakkale Milletvekili adayı Kürşat Tuna, “MHP olarak iktidara yürüyoruz. Bu güçlü iktidar yürüyüşünde sizlerinde destekleriyle MHP hem Türkiye’de hem de Çanakkale’de birinci parti olarak 7 Haziran seçimlerinden güçlü bir şekilde çıkacaktır. Bugün sizlerle seçim iletişim merkezlerimizin açılışını da Allah’ın izniyle yaptık. Allah’ım bizi utandırmasın. Biz sizlere hizmet etmek için yola çıktık” dedi.
Ezine’deki seçim çalışmalarını tamamladıktan sonra MHP Çanakkale Milletvekili adayı Kürşat Tuna seçim çalışmalarına Bozcada ilçesinde vatandaşlar, esnaf ve partililer ile görüşerek devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Milletvekili Adayı Tuna, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN