Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlaç yerine sayılara ne dersiniz?

Giriş Tarihi: 24.5.2014

Grip için 4814212, baş ağrısı için 4818543... Rus matematikçi Grigori Grabovoi'nin bütün dünyada ilgi gören 'sayılarla şifalanma' yönteminde binden fazla sorun için bazı rakamları tekrarlamak yeterli oluyor

Grigori Grabovoi bir Rus matematikçi... Sayılar, ışık ve ses dalgaları aracılığıyla geliştirdiği şifa metotları, yalnız Rusya'da değil, ABD'den Avrupa'ya kadar birçok kıtada ilgi görüyor. Grabovoi'un yetki verdiği tıp doktoru Svetlana Simirnov, bu öğretiyi 10 yıl önce Türkiye'de de tanıttı ve sonra da defalarca geldi. Yöntemin Türkiye temsilciliğini üstlenen Yeşim Özkazanç da sayılarla ve alternatif tekniklerle şifalanma bilgilerini artık kendisi aktarıyor. Rakamların dünyası her zaman ilgimi çektiği için yaşamımıza olumlu katkılarını da merak ettim. Rus akademisyen Grabovoi, içinde bulunduğumuz karmaşık dünya ortamında bile gelişimimizi tamamlayıp, hayattan zevk alan, sağlıklı, mutlu ve uyumlu bireyler olabilmemiz için 'genel kurtuluş ve uyumlu gelişim' ilkesini ortaya atıyor. Sadece fiziksel değil, beklentilerimizle ilgili sorunlar olduğunda, sayılar aracılığıyla bunları yaratan nedenleri değiştirebileceğimizi iddia ediyor.

SAYILAR ECZANESİ
Grigori Grabovoi'nin Rusya'da 'Sayılar Eczanesi' olarak anılan kitabı (Restoration of the Human Organism through Concentration on Numbers) İngilizce ve Almanca'dan sonra yakında Türkçe'ye de kazandırılacak. Doğrusu ben matematikçi değilim, tıp doktoru da... Ama bir matematikçiyle tıp doktorunun ortak akıllarıyla geliştirdikleri ve uygulayanların sonuç aldığı bir metot ilgiyi hak ediyor. Yöntemin detaylarını ve nasıl uygulanabileceğini Yeşim Özkazanç şöyle özetliyor: "Grabovoi'nin yöntemiyle bilinçaltımıza kaydedilen olumsuz bilgiler, olumluya çevriliyor. Bu değişim de şu anımızı ve geleceğimizi etkiliyor. Kişi neyi, neden yaptığını bilerek hayatına devam ediyor. Uygulamada da sayıların enerji seviyesindeki titreşimlerini kullanıyoruz. Sayı dizimleri yedi, sekiz ve dokuz haneli. Baş ağrısından gribe, ilişki sorunlarından kilo vermeye kadar binden fazla hastalığa ve ruhsal soruna fayda sağlayacak sayı dizimleri var. Bu rakamları ister tekrarlayın ister çevrenizde görebileceğiniz bir yere koyun. Sayıların görünmeyen boyuttaki titreşiminden yararlanılıyor. Bununla zihinsel olarak iletişime girince, kendi bozuk titreşimimizi nötrleştiriyoruz. Kişi, bu metodu ne kadar çok kullanırsa, bilinci genişliyor, farkındalığı artıyor. Böylece neden yaşadığımızı algılayıp, mükemmeliğe doğru ilerliyoruz. Hepimizin isteği çevremizle ve evrenle uyum içinde olmak değil mi? Ancak bu şekilde sağlıklı, mutlu ve neşeli hale gelebiliriz." Ayrıntıları merak edenler Yeşim Özkazanç'ın bugün saat 09.30-13.30 arasında Teşvikiye'deki İTÜ Sosyal Tesisleri'ndeki seminerine katılabilir. (Ücret 120 lira)

Gül mevsimi geldi

Füruzan'ın harika ama bir o kadar hüzünlü öykü kitabı Gül Mevsimidir'i hatırlamanın zamanı geldi. Mayıs, biraz da gül mevsimi değil mi? Türkiye, dünyanın en güzel güllerinin yetiştirildiği coğrafyalardan biri... Kendinize bir iyilik yapın, reçelden kozmetiğe kadar pek çok alanda kullanılan gülleri toplamak için bir hasat etkinliğine katılın.

Hangi rakamlar neye iyi geliyor?

Gençleşme..................................2213445
Uyumlu ilişki...........................141111963
Kilo kontrolü...............................4812412
Sağ diz ağrısı...............................4812531
Sol diz ağrısı............................485148291
Baş ağrısı....................................4818543
Grip..............................................4814212
Maddiyat..............................71427321893
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlaç yerine sayılara ne dersiniz?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN