Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şans sizi her konuda destekleyecek

Akrepler için mutlu ve huzurlu bir dönem. Maddi olarak da kişisel ilişkiler konusunda da son derece şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Şans her konuda sizin yanınızda. Elinizi attığınız her konuda başarı sizi bekliyor

Giriş Tarihi: 24.10.2015
Şans sizi her konuda destekleyecek
Uzun bir Satürn dönemi geçirdiniz. Risklerden korkmamayı öğrendiniz artık. Satürn para evinizi denetlemeye devam ediyor. Paranızın değerini biliyor olmanız sizi olumlu yatırımlara yöneltecek. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Ay boyunca Neptün aşk ve sosyal evinizde ilerleyecek ve tüm romantik duygularınız sizi sarıp sarmalayacak. Çalışma ve sağlık evinizde Uranüs değişim rüzgarlarını estirmeye devam edecek... Jüpiter yenilikler evinizde size sürpriz değişimler getirecek ve çevre şartlarınızı yeniden şekillendirecek.

SINIRLARINIZI KORUYACAKSINIZ

Kariyerinizi ilgilendiren, arkadaşlarınızla mesleki çalışmalarınızı pekiştirecek çalışmalar peşindesiniz. Güçlü bir potansiyeliniz var. Kendinizin ve partnerinizin çıkarlarını kendi potanızda toplayarak, paylaşım yoluna gitmeyecek, kendi sınırlarınızı koruma içgüdüsü ile yaşayacaksınız. Bazılarına göre, fazla bencillik ve bireysellik gibi algılanabilir fakat sizin bu dönemde başarılı olmanız için böyle bir davranış biçiminize ihtiyacınız var.

CAZİBENİZ YÜKSEK

19 Kasım'a kadar Merkür kişisel evinizde Güneş'le birlikte hareket ediyor. Uzun süredir cesaret edemediğiniz konular üzerinde çalışmalar yaparken, ilişkilerinizi rutinlikten kurtarmak isteyeceksiniz. Cazibenizin yüksek olması nedeniyle, bulunduğunuz yerlerde kişiliğinizle olumlu etkiler bırakacaksınız. Uzak yollar ve seyahatlerle ilgili planlarınız gündeme gelecektir. Mantıklı ilişkiler kuracağınız kişilerle ortak çalışmalar içinde olacaksınız.

YENİ AY'LA YENİLİKLER

11 Kasım'da yeni ay kişisel evinizde. Fikir alışverişi içinde olacağınız kişilerin renkli simalar olmasına dikkat ediyorsunuz. Dengelerinizi korumakla birlikte, enerjiniz sizi zorlayacaktır. Sosyal yapınızın size kazandıracağı prestijlerden faydalanmak isterken, ikna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanabileceksiniz.

MADDİ GÜÇ SİZDE

Satürn para evinizde ilerliyor. Şans sizi her konuda destekleyecek. Çalışma yaşantınızda gösterdiğiniz performans finans konularında istediğiniz olumlu gelişmeleri sağlayacak ve birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergileyeceksiniz. Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı işbirliği içinde olacaksınız.

DOLUNAY DEĞİŞİM EVİNİZDE

25 Kasımda dolunay değişim evinizde. Bu dönem özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Zorlu bir ilişki yaşamak istemiyorsanız, bu dönemde dostluk duyguları ve sosyal aktivitelere daha fazla önem vermelisiniz...Tartışmaların ve kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız. Sabırlı olmanız gerektiğini öğrenmeli ve kendinizle ilgili kararlarınızı ertelemelisiniz.

MADDİ ÖDÜL GELİYOR

23 Kasımda Güneş, Merkür ve Satürn madde evinizde ilerliyor. On iki yıldan sonra para evinize muhteşem bir destek geliyor. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir yıl olacağından emin olabilirsiniz.

SAĞLIĞA DİKKAT

Bu ay, sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen değişen hava koşulları karın bölgenizde ağrılara neden olacaktır. Ayaklarınızı üşütmemeli kendinize dikkat etmelisiniz. 25 Kasım'da Dolunay ruhsal yönlerinizi ön plana çıkarıyor. Ani hareketlerden etkilenme sonucunda, bacak kaslarında kramp sorunu yaşayabilirsiniz. Baş ve boğaz bölgesini korumalı ve troidlerle ilgili sorunlarınızı gözden geçirmelisiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şans sizi her konuda destekleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN