Sosyal ilişkiler hız kazanıyor

Yayların enerjisi yükseliyor. İşlerindeki başarıyla birlikte kariyer yolu açılıyor. Finans desteği de var. Ama aşk konusunda sıkıntılar yaşanabilir

Giriş Tarihi: 5.12.2015
Sosyal ilişkiler hız kazanıyor
Hırsları, her zamanki gibi ruhsal gelişimleri ile yarışıyor. Satürn tam 2.5 yıl yay burcunda kalacak. Kişilikleri itibarı ile olgun bir yapı sergilerken, sosyal ilişkileri artacak. Kararlı ve istikrarlı olacaklar. Büyük ve önemli projelerin altına imza atarken, tam anlamıyla konsantre olacakları enerji düzeyine ulaşacaklar. Yatırımlarını yeniden düzenleyecek, işlerinde gösterecekleri başarılarla birlikte bekledikleri kariyer yolunu kendilerine açacaklar. Uranüs ve Jüpiter etkisiyle, yayların gündeminde yoğun seyahatler var.

DOSTLAR SINAVDA

11 Aralık'a kadar Satürn, Merkür ve Güneş kişisel evinizde birlikte hareket edecek. Dostlarınız ve çevrenizi sınamak ve önemli fırsatları görmek için tam zamanı. Durgunlaşan ilişkilerinizde görmeniz gereken detayları yakalayacaksınız. Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırlarını saklamak isteyecek ve bu konuda taviz vermek istemeyeceksiniz.

YUMUŞAK OLUN

Bu dönem ilişkilerinizi belli bir denge ve yumuşaklık içinde götürmelisiniz. Aşırı koşuşturma sizi yıpratabilir. Siz gülümserken bile, kafanızda bir takım hesaplarınız var. Kendiniz
den başka hiç kimsenin güvenilir olmadığına kendinizi inandırmış durumdasınız. Yakınlarınızın dışında hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz.

FİNANS DESTEĞİ VAR
Birlikte çalıştığınız kişilerin iç yüzünü görebilirsiniz. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz. Finans ve yatırım konularında gerekli tüm detayları gözden geçirmelisiniz. Sabırlı ve mantıklı taraflarınızı ön plana çıkarmalısınız. Kuracağınız beraberliklerde karlı çıkacak, ortaklıklarınız konusunda şanslı olacaksınız. Ayni fikirleri paylaştığınız ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraber olacağınız ortamlarda bulunacaksınız.

VENÜS ETKİLİYOR

Yakınlarınızın ve sevdiklerinizin hakkını savunurken, yardım etme duygularınız sizi rahatlatacak. İstekleriniz artacak ve yeni fikirsel kurgulamalar içinde olacaksınız. Manevi duygularınız atağa kalkacak, sosyal yaşantınızda yeni ve mutluluk verici durumlarla karşılaşacaksınız.
Duygusal zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Değerinizin anlaşılmadıĞI duygusuna kapılabilirsiniz. Kuruntulu düşünce yapınız çevrenize karşı yanlış kullanabilirsiniz.

AŞKTA ZORLAMA

Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır. Söz vermeden önce düşünmelisiniz. Enerjiniz sizi sonradan vazgeçeceğiniz aşklara sürüklememeli. Maddi nedenlere dayalı ve yaşınızdan büyük aşklar da yaşayabilir, sonradan pişman olabilirsiniz. Yine, ani evlilikler ani boşanmalarla sonuçlanacaktır. Psikolojisi bozuk veya fazla işkolik bir sevgili yüzünden acılarınız ve kavgalarınız olabilir. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Yanlış anlaşılmak istemediğiniz için, aşkınızı içinizde yaşamak isteyebilirsiniz.

SAĞLIĞINIZA DİKKAT

Cinsel enerjinizin oldukça güçlü olması, çevrenizde tercih edilen bir kişi olmanızı sağlayacaktır. Yaşam sürecinizin rotasına izlerini vuran asıl kişiliğinizi gösteren işler yapıyor olmanıza rağmen, bazı içsel dürtüleriniz nedeniyle sapmalar yaşayabiliyorsunuz. Özellikle yanlış bir beslenme düzeni sizi olumsuz etkileyebilir. Ayaklarınıza özen göstermelisiniz. Düzenli egzersizleri aksatmayın. Sizi öz benliğinizle baş başa bırakacak terapi niteliğinde seminerlerle rahatlayabileceğiniz ortamlar yaratmak için uygun bir dönem. Satürn kişisel evinizde, mevsim alerjileri ve sinüzitleriniz sorun haline gelebilir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal ilişkiler hız kazanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN