Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sezgiler güçleniyor sorular artıyor

Oğlak burçları yeni senede radikal değişimler geçirmeye devam ediyor. Disiplinle özdeşleşen burcun üyelerinin araştırmacı yönü ortaya çıkıyor ve aşk hayatında soru işaretleri doğuyor. Yılın ilk altı ayı hukuksal sorunlar ve miras gündemde

Giriş Tarihi: 26.12.2015
Sezgiler güçleniyor sorular artıyor
Yönetici gezegeniniz Satürn Yay'da başlattığı yolculuğa devam ediyor ve daha aylarca 12. evinizde kalarak bilinçaltı evinizdeki konuları etkileyecek. Satürn, yaşama bakış açınızda ve finans konularında zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Satürn, ütopik değil mantıklıdır. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda özveri gerekebilir. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Satürn, yapacağınız işleri kurallar dahilinde kullanmanızı ister. Eğer, siz ona uyarsanız o da size istediğiniz şartları sunar. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratır. O, öğretmen bir gezegendir, sizin burcunuzu yönetir. Akrep'in yönetici gezegeni Plüton yıllarca burcunuza yerleşmeye hazırlanıyor.

RADİKAL DEĞİŞİMLER

Önümüzdeki yıllarda sizdeki radikal değişimleri göreceksiniz. Sezgileriniz güçlenecek. Yılın ilk altı ayı hukusal sorunlar ve mirasla ilgili konuları kapsayan 8. evden Jüpiter destek verecek. Daha sonra Terazi burcuna geçecek, kariyerle ilgili konular gündeme gelecek. Bu süreçte derin düşünmek size iyi gelecek. Hayatınıza kesin çözümler getireceksiniz. Disiplin sizin adresiniz. Araştırmacı yönünüz ortaya çıkıyor. Aşk hayatınızı sorguluyorsunuz. Hatalarınıza sahip çıkıyorsunuz. Hedeflerinize kilitleniyorsunuz. Uzun yol arkadaşınızı seçiyorsunuz. Yıllara dayanan bir beraberlik bitebilir. Kol ve bacaklarınızla ilgili problemler gündeme gelebilir. Sinir sisteminizi korumalı, mineral ağırlıklı beslenmelisiniz. Alerjik durumlarınızı kontrol altına almalı, rutin testlerinizi yaptırmalısınız.

DERİN SORGULAMA


Ortalama iki buçuk yıl yönetici gezegeniniz Satürn'den olumlu etkileneceksiniz. Bilinçaltı sezgilerinizin yüksek oluşu, gün içinde bile bulunduğunuz ortamlardan kopmanıza neden olabiliyor. Çevrenize ters düşmekten hoşlanmıyorsunuz. Dostluk duygularınız yoğun ve derin. Güçlü işbirlikleri içinde olacak ve uzun süredir görüşmek istediğiniz kişilere ulaşabileceksiniz. Dostlarınıza jest yapacağınız bir dönem. Kozmik etkiler sizden yana çalışmasına rağmen, duygularınızda abartılmış eğilimler içine girmenizi de tetikleyebilir. Bu nedenle, yapacağınız işleri her yönüyle uzun uzadıya tartarak uygulamaya koyun. Güneş ve Plüton 22 Ocak'a kadar kişisel evinizde birlikte hareket ediyorlar. Karşınıza çıkan kişileri gözünüzde büyütebilir, onlara farklı anlamlar yükleyebilirsiniz. Hedefleriniz konusunda iddialı ve ısrarcısınız. Çalışkan ve hırslı yönlerinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Koşullar ve içsel tepkilerinizi dengelemek zorundasınız. Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek. Geçmişte kalan hatalarınızın sizi tekrar rahatsız etmesini engellemek elinizde. Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz. Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gerekenleri akıllıca yapmalısınız.

TAKINTILI AŞKLARA DİKKAT


10 Ocak'ta yeni ay kişisel evinizde doğuyor ve Merkür geri gidiyor. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Kıskanılacak ve tenkit edileceksiniz. Duygularınızdaki artışlar yüzünden kendinizi denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu dönemde bir karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi tartmaya çalışacaksınız. Yeni ay ile birlikte, 12. evinizdeki Venüs ve Satürn etkileşim içinde olacak. İsteklerinizle ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Gezegenlerin sunduğu kozmik enerjiyi istediğiniz gibi kullanırken, karşı cins üzerinde yoğun bir etkileme gücüne sahip olacaksınız. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz.

DOLUNAY FİNANS EVİNDE


24 Ocak'ta dolunay 8. finans ve değişim evinizde gerçekleşiyor. Hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya almanız gerekmektedir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz. Aşk ve sosyal yaşantısına her zaman dikkat eden ve disiplinli olmasına özen gösteren siz, bu günlerde sıra dışı davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Taşkınlıkların size göre olmadığını, davranış tarzınızın hatalı olduğunu daha sonra fark ederek, yaptıklarınızı telafi etmek için çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Sağlıklı olmanıza rağmen; bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişkilerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Sosyal hayatı sevmenize rağmen, bu dönemde belli sürelerde yalnız kalmak isteyecek ve yaşadıklarınızın muhasebesini yapacaksınız.

AYIN BURCU OĞLAK

BU DÜNYADA SİZ: Pratik yetenekli ve düzenli bir kişisiniz. Duygusal olmanıza rağmen, paylaşımınız çok azdır. Çekingenliğiniz yüzünden karşınızdaki kişiden emin olmadıkça duygularınızı ortaya çıkarmaktan hoşlanmazsınız. Beraberliklerinizde partnerinizin fiziksel özelliklerinden çok, akıl ve mantık yönünün güçlü olmasını beklersiniz. Geleneksel bir yapınız olduğu için de, ailenizin onay vereceği kişilerle yaşamınızı birleştirmek istersiniz. Flörtçü bir yapınız yoktur. Soğuk görünüşünüzün altında sıcacık bir kalp taşırsınız.
GİZLİ YÖNLERİNİZ: Kendinize hakim olmak, özsaygı, geçmişi bırakmak, kendinize ilgi göstermek, başarı için sorumluluğu kabul etmek.
UNUTMANIZ GEREKENLER:
Bağımlılık, kaprislilik, hareketsizliğe yol açan güvensizlik, kendini korkuyla sınırlamak, şimdiki andan kaçmak, özsaygıdan yoksunluk, kişisel risk almaktan kaçınmak.
BAŞARI RENGİNİZ: Lacivert, sarı.
AŞK RENGİNİZ: Pembe, uçuk mavi, yeşil.
SAĞLIK RENGİNİZ: Uçuk sarı, mor, su yeşili.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sezgiler güçleniyor sorular artıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN