Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özgürüm ve güçlüyüm

Kova burçları haraketli bir döneme giriyor. Bu hareket hem aşk hayatınızı etkileyecek hem de kariyerinizi. Çok çalışmaktan bitkin düşebilirsiniz, o nedenle sağlığınıza özen gösterin

Özgürüm ve güçlüyüm
Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım almadan kendi gücünüzü ve fırsatları rahatlıkla kullanacaksınız... Sosyal çevreniz maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Yatırım konusunda, temkinli hareket edecek ve paranızı en iyi ve uyumlu şekilde değerlendirmeyi amaçlayacaksınız. Partnerinizin parasından faydalanacaksınız. Satın alma ve sahiplenme isteğinizin üst seviyede olacak, gösterişli olmaya eğilimli bir yapı sergileyeceksiniz. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Kıskanılacak ve tenkit edileceksiniz. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Satürn 11. evinizdeki Yay burcunda yolculuğuna devam ediyor. İş yaptığınız kişilerin size olan ilgileri hoşunuza gidecek ve bazılarınız eski aşklarıyla ilgili duygularını testten geçirecek. Önemli anlaşmalar yapmak için, özel fırsatlar yakalayacaksınız. Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız.

MERKÜR GERİ GİDİYOR

24 Ocak'a kadar Merkür 12. evinizde geri gidiyor. Yaşamdan ne beklediğinizi sorgulayarak, isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız duyguların açığa çıkmasıyla yaşantınızda değişen koşuları yeniden değerlendirmeniz gerekecek. Hızlı hareket ederek çalışma yaşantınızda müthiş bir performans sergileyeceksiniz. Düzen ve sistem sizin için önemli olacak. Fakat, aceleci davranışlar detayları ve küçük ayrıntıları da gözden kaçırmanıza neden olabilir. Merkür o kadar hızlı hareket eden bir gezegendir ki, zekanızın kıvraklığını hemen yansıtacak, hatalarınızdan geri döneceksiniz. Parlak zekanız ve güçlü algılarınız heyecanınıza önderlik edecek.

SÜRPRİZ AŞKLAR

24 Ocak'ta dolunay tam karşıt evinizde gerçekleşiyor. Bu hareketlenme içinde siz de duygusal etkileşimler yaşayabilirsiniz. Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız 19 Şubat'a kadar Güneş kişisel evinizde ilerleyecek. Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak, sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edecek, dayatmacı bir tavır sergileyeceksiniz. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Çevresel koşullar önem kazanacak. Daha atak ve cesur davranışlar içinde bulunurken, girdiğiniz topluluklarda gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olacaksınız. Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir. Fakat taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

ÖNCÜ OLACAKSINIZ
Ayın büyük bir kısmında görüşeceğiniz kişilerin de genelde yüksek mevkili kişiler olmasına dikkat edeceksiniz. Kozmik etki, istekleriniz doğrultusunda size destek veriyor. Gireceğiniz topluluklarda toplumsal olaylarla ilgilenecek ve ciddi girişim isteyen çalışmaların öncülüğünü yapacaksınız. Uyumlu ve yapıcı düşüncelerinizle birlikte, kendinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz 18 Şubat'tan sonra kişisel evinize Venüs ve Merkür geçecek. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. Gerçek dostlarınızla birlikte olmak size çok keyif verecek, anlamsız kişileri yaşantınıza almak istemeyeceksiniz. Seviyor ve seviliyorsanız, bu ay evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan sevgileri ve ilgileri hoşunuza gidecek. Bazılarınız için kısa süreli aşklar da söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız

MARS KARİYER EVİNİZDE
Üstünlük duyguları içindesiniz. Düşüncelerinizi inatla savunan ve kendinize güvenen bir tablo ortaya çıkaracaksınız. Daha iyi bir kariyer elde edecek yeni anlaşmalar peşinde olacaksınız. Partnerinizin maddi gücü sizi birleştirici bir unsur olacağına, karşıt düşünceler içinde olabilir ve aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz Çevre ile ilgili ilişkilerinizi hızlı bir şekilde değerlendirirken, kendi kurallarınızın geçerli olmasına dikkat edecek ve sağlayacaksınız. İş ilişkileriniz yaşamınızdaki diğer kesitlere göre daha önplana gelirken, aktif bir şekilde somut olaylarla ilgileneceksiniz. Bu dönemde çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalarak, başaramayacağınız iş sorumlulukları almamalısınız. Gereksiz yere üzüntü çekebilir ve hastalanabilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özgürüm ve güçlüyüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN