Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kariyerinizde güç sizde

22 Mart'ta Güneş'in Koç burcuna geçmesiyle enerjimizin yükseldiğini hissedeceğiz. İçimizdeki yaratılıcılık ortaya çıkacak. Etrafımızdakilerin tecrübesinden yararlanabilir, iş hayatında zekamızla parlayabiliriz

Kariyerinizde güç sizde

Güneş, içimizdeki yaratıcılığı, enerjisiyle ortaya çıkarır. 23 Mart'ta Terazi burcunda ay tutulması gerçekleşiyor. Aynı tarihte Merkür Balık burcundan Koç burcunda hareket etmeye başlayacak ve Ay tutulmasına karşı bir açı ile etkileşime girecek. Mars Yay burcunda ilerlemeye devam ederken; Venüs Balık burcunda ilerlemeye başlayacak. Denenmemiş işlerde oldukça başarılı olacaksınız. Bu dönemde cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecek. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız aksilikler ortadan kalkacak. Konuşmalarınızla karşınızdakileri büyüleyecek, kariyer olarak sizden üstte bulunanlardan etkileneceksiniz. Bazılarımız sanatsal faaliyetlerin içinde olurken, aşk hayatımızda önemli gelişmeler gündeme gelecek. Güneş ile Mars'ın etkileşimi gerilim ve olayları da tetikleyebilir. Duygusal özgürlüğümüz için beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilir.

GEÇMİŞE TAKILMAYIN
Sorumluluk getiren sürprizlere hazır olun. Özellikle iletişim konusunda yapmanız gereken birçok zincirleme iş olacak. Eski dostlarınızla bir araya gelebilir, uzun süredir aksayan ilişkilerinize son verebilirsiniz. Düşünürler ve felsefe adamları için önemli bir dönem. Şimdiye kadar düşündüğünüz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz projeleriniz varsa, bu dönemde başarıyla uygulayabilirsiniz. Çünkü işinize yarayacak tecrübeli kişiler çevrenizde olacak. Eski olaylara takılmayın artık. Geçmiş geçmişte kaldı.

KENDİNİZE GÜVENİN
Plüton kariyer evinizde ilerlemeye devam ediyor. Liderlik özellikleriniz ortaya çıkacak. Eğer; şimdiye kadar hiçbir yerde çalışmamışsanız, artık kendinize bir uğraş bulabilirsiniz. Bu durum sanatçılar için de önemli. Yıllarca çalışıp bir yerlere gelemeyenler, iyi niyetli hareketlerinin karşılığını görecekler. Ayın ilk haftası Merkür kişisel evinizde bulunacak. Kendinize olan güveninizi artırırken, iş ilişkilerinizde zekanızı kullanabilmenizi sağlıyor. Karşı tarafı ikna etme konusunda başarılı olurken, sözleriniz etkili ve sert olabilir.

VENÜS SİZİ PARLATIYOR
6 Nisan'dan sonra Venüs kişisel evinize geçiyor. Güneş ve Uranüs'le birlikte yıldızınızı parlatıyor. İş birliği içinde olduğunuz kişiler üzerinde, mevcut potansiyelinizi kullanarak etkinlik sağlayacaksınız. Bu ilişkiler çerçevesinde gereğinden fazla sorumluluk yüklenebilirsiniz. Ancak bu günlerde dostluklarınız derinleşecek, önemli kararlar alacaksınız. Aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte ortak işbirlikleri ve yurt dışını kapsayan entelektüel çalışmalarda bulunacaksınız. Flörtçü yapınızın ön plana çıkması sizi mutlu edecek.

YENİ AY KİŞİSEL EVİNİZDE
7 Nisan'da Yeni Ay kişisel evinizde doğacak. Venüs, fiziksel özelliğinizi vurgulayan 1. evde. Bu size çekicilik kazandıracak. Arkadaş çevrelerinde ve karşı cins üzerinde dikkat çekici bir performans sergileyeceksiniz. Yeni kişilerle tanışmanız mümkün. Orijinal fikirlere ve paylaşıma hålå hazırsınız. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat aynı zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. 6 Nisan'dan sonra Merkür madde evinizi etkilemeye başlıyor. Uranüs de kişisel evinizden destek veriyor. Neptün'ün 12. ruhsal evinizdeki olumlu yardımlarıyla hayal gücünüzü, istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz.

YOLCULUKLAR GÜNDEMDE

18 Nisan'dan sonra Mars 9. evinizde retro yapıyor. Retro, Mars yüzpünden kaçırdığımız fırsatları yeniden ortaya çıkaracak. Satürn de ay boyunca aynı evde retro durumunda olacak. Aklınıza gelen birçok düşünceyi yaşama geçirme konusundaki tereddütlerinizi yeneceksiniz. Sevdiğiniz işleri yapmak istiyor ve hızlı gelişen olayları seviyorsunuz. Uzak idealleri ve yolculukları kapsayan çalışmaların planları içinde olacaksınız. Hızlı koşan yaşam temposu içinde amacınıza doğru ilerlerken, detaylar ve ayrıntılardan uzaklaştığımız konular olabiliyor. Kaderinizden şikayet etmek yerine kozmik enerjinizin sunacağı fırsatları değerlendirmelisiniz.

İSYAN ETMEYİN HATALARINIZI GÖRÜN

22 Nisan'da Dolunay karşıt finans evinizde gerçekleşiyor. Hukuksal sorunlarınız varsa, olumlu sonuçlar alacaksınız. Kariyer gezegeniniz Satürn, kararlarınızı sağlamlaştırıcı rol oynayacak. İşleriniz yolunda gitmiyorsa, isyan etmek yerine hatalarınızın nerede olduğunu düşünmeli ve sorunlarınızın üstüne gitmelisiniz. Belki de böyle özel bir durumu daha yıllarca yaşamayacaksınız.

SAĞLIĞINIZI ÖNEMSEYİN

Bu ay, eski bir rahatsızlığınız nüksedebilir. Bir arkadaşınız operasyon geçirebilir veya onu hastanede ziyaret edebilirsiniz. Dişler, dizler, kemikler bu ayın dikkat edilmesi gereken organlarınız. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız. Uyku düzeniniz önemli. 16 Mart'tan sonra yeni bir rejime başlayabilirsiniz. Meditasyon gibi kendinize dönük içsel düşünceleri, günlük koşturmalarınız arasında ön plana çıkartın.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kariyerinizde güç sizde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN