Başarı, sağlık ve para kapıda

Boğalar bu ay başarının zirvesine çıkıyor. Hedeflerinize, uzak ülkelere yapacağınız geziler gibi arzu ve isteklerinize yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek hayallerinize sabırla yaklaşıyorsunuz. Eski dostlarla bir araya geleceğiniz ortamlar neşenizi yerine getirecek

Giriş Tarihi: 23.4.2016
Başarı, sağlık ve para kapıda
Ayın burcu Boğa (20 Nisan-22 Mayıs)
Mars bu ay Yay burcunda Satürn'le birlikte retro halinde hareket edecek. Venüs Koç burcunda ilerlerken, Güneş Boğa burcundaki yolculuğuna devam ediyor. Boğa'da Güneş'le birlikte hareket ediyor. Jüpiter Başak burcunda geri gitmeye devam ediyor. Balarının işimize karışmasından rahatsız olacak, hatta bazı konularda inatçı davranacağız. Bazı şirketlerin ortaklıklarında sorun çıkarken, ayrılıklar ve boşanmalar gündeme gelecek. Meraklı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Uzun süredir yapmak isteyip, bir türlü hayata geçiremediğimiz cesaretimizin ön plana çıkacağı kişisel olaylar gündeme gelecek. Sonuçlanmayan hukuksal sorunlarımız bir şekilde bitecek. Kişisel isteklerimiz ve egolarımıza zıt bazı konular bizi rahatsız etse de, kendimizi önleyemediğimiz bir şekilde bu ortamın içinde bulacağız. Boğalar, bu ay oldukça başarılı olacaksınız. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecek. Hedeflerinize, uzak ülkelere yapacağınız geziler gibi arzu ve isteklerinize yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek hayallerinize sabırla yaklaşıyorsunuz. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız aksilikler ortadan kalkacak. Güzel konuşmalarınızla karşınızdaki kişileri büyüleyeceksiniz. Sizden, kariyer olarak oldukça güçlü ve üstün durumda olmalarından etkileneceksiniz. Sosyalliğiniz artıyor.

GÜCÜNÜZÜ SINIYORSUNUZ
Merkür kişisel evinizde 21 Mayıs'a kadar geri gidiyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. İnisiyatif kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı kişileri tercih edeceksiniz.

GERİ GİDEN MERKÜR
Geri giden Merkür sayesinde ilişkilerinizi olduğundan farklı yönleriyle değerlendirmeye başlayacak ve düşüncelerinizde yoğun bir karmaşanın oluştuğunu göreceksiniz. Harcamalar konusunda etmeniz gereken bir dönem. Finans durumunuzu dengelemek zorundasınız. Merkür sorun yaratırken işlerinizin sakin seyretmesine neden olacaktır. Daha fazla dikkat ve sorumluluk sizi bekliyor. Ayrıca, rekabet içinde geçecek çalışmalara hazır olmalısınız. Ay boyunca Plüton dokuzuncu evinizde geri gidiyor. Görüşeceğiniz kişilerin de genelde yüksek mevkili kişiler olmasına dikkat edeceksiniz. Kafanızın bir kenarında beklettiğiniz olayları yeniden başlatacaksınız. Gücünüzü ispat etmek için uygun bir dönem. Kozmik etki, istekleriniz doğrultusunda size destek veriyor.

POPÜLER ÇEVRELER İLGİNİZİ ÇEKİYOR
Jüpiter aşk ve sosyal çevrenizde retro yapmasına rağmen mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılısınız ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz. Eski dostlarla buluşma planları yapacaksınız. 25 Mayıs'tan itibaren Güneş ve Venüs madde evinizde birlikte hareket edecek. Para harcama güdüleriniz oldukça yoğun. Mali hırslarınızı planlı adımlarla kararlı ve iddialı bir şekilde öne çıkarırsanız gezegenleriniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Cesur ve aktifsiniz. Risk almaya hazırsınız. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Akıllıca kurgularla hata yapmamalısınız. Ay boyunca gelirleriniz ve giderleriniz ile ilgili titiz ve tutumlu bir tavır sergilemelisiniz.

YEME İÇMEDE AŞIRIYA KAÇMAYIN
Ay boyunca, sağlıklı görünmenize karşın Merkür'ün geri hareketi, strese bağlı gerginlikleri ortaya çıkabilir. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize önem verin. Alkollü ve gazlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Gittiğiniz toplantılarda yemek ve içmek konusunda ısrarcı davrananlara karşı tedbirinizi almalısınız. Aile bireylerinin sağlık sorunu gündeme gelebilir. Onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

GÜNEŞ KİŞİSEL EVİNİZDE
6 Mayıs'ta Güneş kişisel evinizde doğuyor. Gireceğiniz topluluklarda toplumsal olaylarla ilgilenecek ve ciddi girişim isteyen çalışmaların öncülüğünü yapacaksınız. Fikir tartışmalarından hoşlanıyor ve meraklı yönlerinizi çevre ilişkilerinizle tatmin etmek istiyorsunuz. İlişkiler konusunda istediğiniz rahat şartlar sizin için çok önemli olacak. Uyumlu ve yapıcı düşüncelerinizle birlikte, kendinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız. Yeni Ay ile birlikte, isteklerinizle ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Gezegenlerin sunduğu kozmik enerjiyi istediğiniz gibi kullanırken, karşı cins üzerinde yoğun bir etkiye sahip olacaksınız. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz.

YATIRIMLARINIZ SORUN YARATABİLİR
Satürn sekizinci evinizde geri gidiyor. Mars 28 Mayıs'a kadar Satürn'le birlikte retroda. 28 Mayıs'ta Mars karşıt evinize geçerek bir kez daha ilişkilerinizi sorgulayacak. Yatırımlarınız sizin için çok önemli olacak. Borçlarınızla ilgili bir sorun varsa halletmeye çalışın. Plüton geçmişinizi karıştırmaya devam ediyor. Eskilerde kalmış ve unutmanız gereken konuları bir ortamda yeniden tartışabilirsiniz. Eski bir miras veya unutulmuş bir borç aniden sizi sarsabilir. Bir sosyal aktivitede istemediğiniz olumsuz bir karşılaşma canınız sıkabilir. Yıllardır unutmaya çalıştığınız olayların geri tepmesiyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu dönem sakin olun ve mutlu başlayan günlerinizi cehenneme çevirmeyin. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Ev, alım-satım işleri ile uğraşabilir, satamadığınız bir gayrimenkulünüz varsa elden çıkarabilirsiniz. Değer vermediğiniz size ait bir gayrimenkul değer kazanabilir.

Gizli yönleriniz
Egonuzu sevmeniz, hırslı yönünüz, sahip olma tutkusu, gücün yaşantınızda diğer kavramlardan daha belirgin olması, beş duyudan zevk almak, şükretmek, bağışlamak, sebat, adım adım ilerlemek.

Unutmanız gereken özellikler
Başkalarının işleriyle aşırı ilgilenmek, sabırsızlık, yargılama eğilimi, aşırı tepki göstermek, özel takıntılarınız yüzünden bir şeyi yıkmak, uygunsuz yoğunluk.

Renkleriniz
BAŞARI: Mavi, sarı, kahverengi.
AŞK: Parlak turuncu, pas sarısı, gece mavisi.
SAĞLIK: Uçuk mavi, beyaz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarı, sağlık ve para kapıda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN