Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Venüs size ışık veriyor

Giriş Tarihi: 21.5.2016
Venüs size ışık veriyor

Venüs 25 Mayıs’ta İkizler’in fiziksel özellikleri vurgulayan birinci eve geçecek. Telaşlı, heyecanlı ve aktif bir dönem. Eğer, uzun süreli bir ilkiye sahipseniz, ciddi kararlar alabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda da tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz

AYIN BURCU İKİZLER (23 Mayıs - 22 Haziran)
zıt burcunuz Yay'da ve sizi testten geçiriyor. ve aşk ilişkilerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tercihlerinizle ilgili sorunlarınız olacaktır. İşinize ağırlık verdiğiniz için, partnerinizle aranızda istemediğiniz bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer, uzun bir ilişkiye sahipseniz, ciddi kararlar alabilirsiniz. Bu konuda ailenizin de önemli katkıları olacaktır. Derin duygular içindesiniz. Her şeyin araştırmasını tam olarak yapacaksınız. Yeni kazanç kapıları açılacak, çevredeki fırsatlardan faydalanacaksınız. Uzun süredir kavuşamadığınız beklentilerinize yeni bir formül geliştirmek yerine; beklemeyi yeğleyerek, içinizdeki korkuları yenmelisiniz. Uzun süredir cesaret edemediğiniz konular üzerinde çalışmalar yaparken, ilişkilerinizi rutinlikten kurtarmak isteyeceksiniz. Jüpiter 10 Eylül'e kadar aile ve yuva evinizi etkileyecek. Kardeşlerle bağınız artıyor. Akrabalık ilişkileriniz pekişecek ve bol seyahat edecek ve ailenizle birlikte olmak isteyeceksiniz. Evinize bereket gelecek.

VENÜS FİZİKSEL EVİNİZDE
Venüs 25 Mayıs'ta fiziksel özelliğinizi vurgulayan birinci evinize geçecek. Bu size çekicilik kazandıracak. Kendi imajınıza yönelik gayretler içindesiniz. Dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız. Venüs güzelliğinizi ve beden dilinizi kullanma konusunda size destek verecek. Telaşlı, heyecanlı ve aktif bir dönem. Kişiselliğiniz ve arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olacak. Bireysel arzularınız ön planda olmasına rağmen, aktivitelerinizde dostlarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Venüs kişisel evinizde size ışık veriyor. 17 Haziran'a kadar Venüs kişisel evinizde ilerleyecek. Satürn karşıt evinizde ay boyunca retro yapacak. İlişkilerinizde kurnaz ve akıllıca davranabilirsiniz. Sevdiklerinizi kolayca ikna etmeyi başararak isteklerinizi yaptıracaksınız. Bu konuda Allah vergisi ve size özel olan karizmanız da sizden yana olacak. Korkusuzca başlattığınız cümlelerden karşınızdaki kişiler ister istemez etkilenecekler. Tabii dengenizi daima korumalı ve size uymasa da, politik olmak zorundasınız. Sevimli ve cin gibi bakan gözlerinizden hiçbir şey kaçmayacağı için de insanlar size teslim olmak zorunda kalacaklar.

SATÜRN ZORLUYOR
Satürn uyumu size büyük bir cesaret veriyor. Başarma konusunda size sunacağı avantajı, kişisel hedeflerinizin yapıcı bir başlangıcı olarak kullanabilirsiniz. Karşı tarafı rahatsız edici etkilere neden olmadan, arzuladığınız konulara işlerlik kazandırabilirsiniz. Öğretici etkiler veren Satürn size zorluklar sunuyor gibi görünse de, başarılı olmak için izlemeniz gereken stratejik yolları öğrenmenize neden olacaktır.

MERKÜR BİLİNÇALTINIZI YORUYOR
5 Haziran'da Yeni Ay ile birlikte 12 Haziran'a kadar kişisel gezegeniniz bilinçaltı evinizde kalarak zihninizi yorabilir. Mesleki konularda sorun çıkabilir. İşinizi büyütmek istiyorsanız yapacağınız işlerde abartıya gitmeden, doğal akışı içinde süreçleri aşmaya çalışın. Kendinizle ilgili acele kararlar vermemeli ve kimseyle takışmamalısınız. 13 Haziran'da Merkür kişisel evinize geçiyor. Sürekli değişim içinde, hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız.

JÜPİTER SİZİ KORUYOR
Bu arada, aile içi huzursuzluklara son vermek için yakınlarınızdan arabuluculuk yapmalarını bekleyebilirsiniz. Özellikle aile büyükleri bu konuda size yardımcı olacak. Evinizle ilgili eşya alabilir, tadilatlar yapabilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Aşk hayatınıza aileniz yorum getirebilir. Sosyal hayatınızdaki özgürlüğünüzü istediğiniz gibi yaşayamayacaksınız. Bolluk ve fırsatlar gezegeni Jüpiter her türlü olumsuzluğa karşı sizi korumaya devam ediyor. Bu dönem aileniz sizin için farklı planları olacak ve siz kendi bildiğiniz yoldan taviz vermek istemeyeceksiniz.

İKNA YETENEĞİNİZİ ZİRVEDE
Merkür kişisel evinizde Güneş'le birlikte hareket ediyor. 17 Haziran'a kadar Venüs de kişisel evinizde olacak. Uzun süredir cesaret edemediğiniz konular üzerinde çalışmalar yaparken, ilişkilerinizi rutinlikten kurtarmak isteyeceksiniz. Kişisel cazibenizin yüksek olması nedeniyle, bulunduğunuz yerlerde kişiliğinizle olumlu etkiler bırakacaksınız. Size karşı gelenlere tepki göstereceksiniz. Uzak yollar ve seyahatlerle ilgili planlar yapacaksınız. Mantıklı ilişkiler kuracağınız kişilerle ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Özellikle, derin dostluk temellerinin atıldığı bir yıl olacak. Yaşantınıza aniden girecek kişilerle daha sonra güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız.

ÖFKELERİNİZİ YENMELİSİNİZ
Satürn ve Mars geri hareketini yaptığı için, sosyal ilişkilerinizde gerginlikler meydana gelebilir. Yardım etme duygunuz artarken, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Sizden yaşça büyük ve küçük kişilerle paylaşım içinde olacaksınız. Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacak, bu konuda size karşı gelenlere hırçın davranacaksınız.

SAĞLIĞINIZ TESTTEN GEÇİYOR
Sağlık konusunda bu ay oldukça hassassınız. Kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Yine elektrikli aletlere karşı dikkatli olmalı ve evinizde her hangi bir elektrik kaçağı olmaması için önlemlerinizi almalısınız. Kronik rahatsızlıklarınız yeniden gündeme gelebilir. Ay boyunca Satürn ve Mars geri hareket edeceği için de, ayaklarınıza, akciğerlerinize ve dizlerinize dikkat etmelisiniz. Daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız. Tedavinizi yarım bırakmaktan kaçının.

MADDİ AÇIDAN BOLLUK BEREKET KAPIDA
18 Haziran'da Venüs finans evinize geçiyor. İyi ve olumlu düşünmenin faydalarını göreceksiniz. Konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. İşinizle ilgili konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılısınız ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim meydana gelebilir. Derin dostlukların ve işbirliklerinin temellerinin de atılacağı günler yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlıklarının aşka dönüşmesi ve uzun sürecek birlikteliklerin gündeme gelmesi söz konusu olacak. Yine yakın çevrenizle birlikte ortak ve uzun soluklu işler yapacaksınız. Yatırımlar konusunda aile içi birleşmeler söz konusu olacak. Bu dönemde; sizin ve partnerinizin çalışma yaşamınızdaki hırslarınız, yoğunluğunuz artacak. Birbirinizi ihmal ettiğiniz gerekçesiyle anlaşmazlıklar olacak. Olumsuzluklar karşısında da ketum bir tavır takınıyorsunuz. Maddi konularınızı destekleyici ilişkiler gündeme gelecektir. Fakat, bu arada güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz..

RENKLERİNİZ
Başarı: Gri, beyaz, gümüş.
Aşk: Uçuk pembe, turkuvaz, uçuk yeşil.
Sağlık: Kırmızı, bordo, nefti yeşil.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Venüs size ışık veriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN