ve başarı bir arada

Yengeç burcu, özgüveni yüksek, fırsatlarla dolu bir dönemde. ve başarıyı bir arada yakalayacak. Ama dinlenmeyi ihmal etmemeliler

Giriş Tarihi: 2.7.2016
Aşk ve başarı bir arada
Uzun bir Plüton dönemi geçiriyorsunuz. Risklerden korkmamayı öğrendiniz artık. Bir zamanlar denge ve düzen der, ba bir şey demezdiniz. Ne oldu o eski sistemlerinize. Üstelik bu yıl, aşk her yerde karşınıza çıkacak ve sizi yakalamaya çalışacak. Plüton aşk ilişkilerinizi yeniden denetliyor. Büyük bir ayrılığı gündeme getirebilir. Bulunduğunuz çevreden kopabilir ve arkanıza bakmadan uzaklaşabilirsiniz. Çevrenizi değiştirmek sizin isteğiniz dışında gerçekleşebilir. Yaşamınızla ilgili yeni bir perde açılacak. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Uzun transitlerden olumsuz etkilendiğinizi zannederek üzülmemelisiniz. Bazı sıra dışı ilişkileri de beraberinde getirecek. Oldukça tutkulu beraberliklerin başladığı bu tür etkiler altında, beraberliğinizi gizleme gereği duyabilirsiniz. Sizden yaşça büyük veya babanızın tasvip etmeyeceği bir ilişki içinde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırarak, onlarla ortak zevklerinizi paylaşacaksınız. Sosyal yaşamınız içinde birlikte olduğunuz kişilerle aranızda aşk ve duygusallık gelişecek, romantik günler geçireceksiniz. 3. iletişim evinizde ilerleyecek olan Satürn küçük ilişkilerinizi testten geçirecek. Yoğun duygularınızı süzgeçten geçirirken, kendinizle ilgili vereceğiniz radikal kararlar yaşamınıza farklı bir perspektif getirecek. Olayları genişleterek ve masaya yatırdığınızda, yaşamınızı zorlaştıran ve kendinizi kısıtlayan olayları daha net görmeye başlayacaksınız. Ailenizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiğiniz zaman yapacağınız değişimlerden önemli dersler çıkaracaksınız. Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı işbirliği içinde olacaksınız. Fakat gücünüzün sınırlarını fazla abartmamalısınız.

ÖZGÜVENİNİZ YÜKSEK
12 Temmuz'a kadar Merkür, Güneş ve Venüs ilişkilerinizde baskın bir rol oynayacak. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Mars Güneş'le uyumlu bir şekilde hareket edecektir. Hızlı hareket ederek çalışma yaşantınızda müthiş bir performans sergileyeceksiniz. Düzen ve sistem sizin için önemli olacak. Parlak zekanız ve güçlü algılarınız heyecanlarınıza önderlik edecektir.

?POLİTİK DAVRANABİLİRSİNİZ
Merkür Güneş, Venüs kişisel evinizde. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Haksızlıklar konusunda adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz.

SATÜRN SİZİ DİSİPLİNE EDİYOR
Bu ay Satürn 6. çalışma evinizde geri gitmeye devam ediyor. Fikirlerinizi benimsemeyen ve size destek vermeyen kişileri yaşantınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Bazılarınız önemli iş anlaşmaları yapacak. Bu sözleşmeleri gizli tutmanızda yarar var. Çünkü bir çok kişinin gözü sizin anlaşma yaptığınız işte olacak

PARA KAZANACAKSINIZ
Bu ay; güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Finans gezegeninizin size vereceği kozmik destekle konularında akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecektir. kaynaklarına kolay bir şekilde ulaşacak, hatta eşinizin ve ortağınızın maddi imkanlarından faydalanacaksınız. İçsel sezgileriniz sayesinde bazı engelleri çok kolay aşacaksınız.

FIRSATLAR KAPINIZI ÇALIYOR
Geciken terfilerinize kavuşurken, işyerinizde önemli bir konuma transfer olacak, şimdiye kadar gücünüzü gösteremediğiniz bir konuda başarı elde edeceksiniz. Toplumda ses getireceksiniz. İşyerinizle ilgili değişimlerden olumlu yansımalar alacaksınız. Anneniz ve babanızla ilgili önemli, sizi mutlu edecek olaylar yaşayacaksınız. Babadan kalan bir işyerini siz işletebilir ve kendinizin patronu olabilirsiniz. Politikaya atılmak isteyenler için, olumlu dönemlerdesiniz.

DİNLENMEYE ZAMAN AYIRIN
Uzun soluklu koşuşturmalarınız arasına kısa dinlenme molaları koyabilirsiniz. Kendinize olumlu uğraşılar bulabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. Kesici ve yakıcı aletlerden uzak kalmalısınız. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve cinsel yaşamınızda dengeyi korumalısınız. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın. Yolculuklarda dikkatli olmalı ve kazalara karşı temkinli hareket etmelisiniz.

UNUTMANIZ GEREKEN HUYLARINIZ
Herkesi ve her şeyi kontrol etme ihtiyacı duyma
Durumu tam anlamadan yönetme
Hedefe aşırı odaklanma
Yakın ilişkilerinde duygularınızı ve korkularınızı saklama
Başkalarının duygularını gözetip, kendi duygularınızı ihmal etme
Toplumsal olarak kabul görülen şeyi yapmak.
BAŞARI RENGİNİZ: Kırmızı, sarı, turuncu
AŞK RENGİNİZ: Turkuvaz, siyah, bordo
SAĞLIK RENGİNİZ: Beyaz, deniz mavisi, su yeşili, gümüş
AYIN YENGEÇ SÖZÜ: Ne mutlu o kimseye ki, kendi ayıbını görür. (Hz. Mevlana)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk ve başarı bir arada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN