da var başarı da

Jüpiter Aslan burcuna destek vermeye devam ediyor. Böylelikle hırslı ve çalışkan olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hem hem de başarı sizden yana. Yeni fırsatlar yakalayacak, para konusunda şanslı olacaksınız

Giriş Tarihi: 23.7.2016
Aşk da var başarı da
Kazançlarınızı destekleyici yardım evrenden gelmeye devam ediyor. 2.5 yıl sosyal ve yaşam evinizde kalacak olan ; sizi testten geçirecek. Ayrıntılar üzerinde çok duracaksınız. Yanlış anlaşılmalar nedeniyle gergin ortamlar meydana gelebilir. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı kişileri tercih edeceksiniz. Zıt görüşteki insanlara karşı tartışmacı bir kimlik içinde ve tepkili olacaksınız. Egolarınızın yüksek olması nedeniyle, çevrenizdeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana yön değiştirecek. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Kendinizi garantiye almaktan ba çareniz yok. Bazılarınız inatla kendi düşüncelerini savunacaklar ve istedikleri başarıyı yakalayacaklar. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Satürn ve Jüpiter'den güçlü destek alacaksınız. Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikir birliği ettiğiniz kişiler size uygun kişilerdir. Çok hızlı ve cesur davranarak bir çok işi aynı anda yapacak, birbirini tetikleyen konularda ardı sıra başarılar elde edeceksiniz. Fikirlerinizi insanlara kabul ettirecek, organizasyon yeteneğinizin çıtasını yüksek tutacaksınız.

CESARET ÖNPLANDA
Ayın ilk haftası Güneş ve Venüs kişisel evinizde. Bu dönemde, kişiliğinizle ilgili değişimlere kapalınız. Venüs'ün 1. evde (kişisellik evi) yer almasıyla, dış görünüşünüzle ilgilenecek, fiziksel özelliklerinizi önplana çıkarırken uyumlu ve güzel davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Güneş, isteklerinizin gerçekleşmesine yardım ederken, kendi inisiyatifinizle cesur davranışlar içinde olacak ve sınırlarınızın ne olduğu konusunda kendiniz karar vereceksiniz.

HIRSLI VE ÇALIŞKAN
Çalışmalarınızda alışık olmadığınız şekilde hırslı olacak ve yakın çevrenizden ummadığınız yardımlar alacaksınız. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı öğreniyor ve güçlükler karşısında önlemlerinizi pratik bir şekilde alıyorsunuz artık. Dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak, yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz önemli. 6 Ağustos'tan sonra Venüs, Merkür ve Jüpiter madde ve kazançlar evinizde. Paraya bakış açınızı ve madde ile aranızdaki bağlantıların yeni kurgusuna olun. Beklediğiniz fırsatlarınızın beklemediğiniz bir şekilde size gelmesi ilginç bir yaşam deneyimi olabilir. Masraflar ve harcamalar konusunda abartıya kaçabilirsiniz.

İLİŞKİLER MESAFELİ
2 Ağustos'ta Yeni Ay kişisel evinizde doğuyor. 3 Ağustos'tan sonra Mars, 13 Ağustos'tan sonra Satürn birlikte aşk ve sosyal evinizde ileri hareketine başlıyor. Tanışacağınız kişiler önce size hayranlıkla davranırken, birden kıskançlık duyguları ağır basabilir. Size akıllı gelen karşı cinsten fazlaca etkileneceksiniz. Duygularınıza rağmen, mantığın gerektirdiği kurallar çerçevesinde davranacak ve ilişkilerinize saygın bir mesafe koyacaksınız.

DEPRESYONA DİKKAT
Ani değişen şartlar ve hızınızdan başınız dönebilir. Duygusal sorunlarınızı büyütmemeli ve uyku düzeninize önem vermelisiniz. Meditasyon ve yoga gibi çalışmalara yönelin.

?TARZINIZ DEĞİŞECEK
Siz bir Güneş insanısınız. Gururu ve yüceliği temsil ediyorsunuz. Acınız derin ve gerçektir. Yaşam sevincini kaybetmeyi asla kendinize yakıştıramaz, biten aşkın geride kaldığına inanırsınız. Geriye bakmak istemezsiniz. Hayat defterinden bir yaprak daha kapatırken, bilirsiniz ki; uğruna canınızı verdiğiniz aşk, artık ölmüş ve külleri kalmıştır. Yaşamın devam ettiğini ve tanıdığınız özel duyguların bir başka biçimde tekrar canlanacağına eminsiniz. Yeniden geleceğe dönecek, tarzınızı değiştirecek ve dengenizi bulacaksınız. Şimdiye kadar hiç gitmediğiniz yerleri gezeceksiniz. Gelecek her yeni günde belki de, en büyük aşkınız saklı olabilir. Bu düşünce tarzı sizi ayakta tutacak ve her gün yeni bir heyecana hazır olmanızı sağlayacaktır. Aşkın kırgınlığını çok kolay atlatarak ayrılık acısı çekenler için iyi bir örnek olacaksınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk da var başarı da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN