Mücadele var, taviz yok

Giriş Tarihi: 20.8.2016
Mücadele var, taviz yok

İçgüdünüz yüksek. Hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Aileniz ve mesleğiniz arasında gerilimli bir dönem yaşayabilirsiniz

2017 yılının sonuna kadar aile ve yuva evinizde kalırken mesleki konularda da sizi etkileyecek. Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşınıza çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Ailenize ters gelen düşünceleriniz nedeniyle, kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşayacaksınız. Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Ailenizin yaşlı kadınları ve genç erkekleri veya babanızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili tamiratlar ve değişimler söz konusu. Uzun süredir elden çıkarmak istediğiniz bir gayrimenkul ile ilgili sorunu sonuçlandırabilirsiniz.

AYIN GEZEGEN HAREKETLERİ
22 Ağustos'a kadar Güneş Aslan burcunda daha sonra Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. , Venüs, Jüpiter başakta ilerlemeye devam ediyor. Mars Yay burcuna geçti. Satürn de aynı burçta. Kazançlarımızı elde etmek için, kişisel özelliklerimizi ön plana çıkarabiliriz. Bazılarımız farkında olmadığımız yönlerimizi göreceğiz. Meslekleri konuşma üzerine dayalı olan kişilerin, ikna kabiliyetleri artıyor. Yönetici pozisyonunda olanlar için kritik bir dönem...

GÜNEŞ'TEN DESTEK ALIYORSUNUZ
22 Ağustosa kadar Güneş 12. bilinçaltınızda ilerliyor. Daha sonra kişisel evinize geçiyor. Güneş; size güç ve sabır verecek. Birlikte çalıştığınız kişileri sınayacak ve disiplinli çalışmalar sağlamak adına motive edeceksiniz. Her şeyin en mükemmelini yapmak istiyorsunuz. Bu özelliğiniz bazılarınız için olumsuz bir tablo gibi algılanabilir fakat siz hiçbir şeye aldırmaz görünecek ve bildiklerinizden ödün vermeyeceksiniz.

ENERJİNİZ YÜKSEK
Egonuzun yüksek olduğu bir aya giriyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Araştırma içgüdünüz yüksek. Hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz.

MERKÜR GERİ GİDİYOR
21 Eylül'e kadar Merkür geri gidiyor. Bu ay aniden kaçırdığınız eski iş fırsatlarını yeniden karşınıza çıkması karşısında şaşırabilirsiniz. Hak ettiğiniz fakat bir türlü gelemediğiniz bir iş konumuna seçilebilirsiniz. Başarılarınız size ödül olarak dönecektir. Eğitim alanlar için dönüm noktası oluşturabilecek önemde değişiklikler olabilir. Bu tür değişimler size tecrübe kazandıracak şekilde olacaktır. Teknik donanımınızla ilgili yeniden değerlendirmelere gideceksiniz.

GÜCÜNÜZÜ SINIYORSUNUZ
Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız. Sıra dışı mesleklerden para kazanma şansınız hep gündemde olacaktır. Önemli olan; sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bu konularda göstereceğiniz azim ve yaratıcılıktır. Baskıya ve yönlendirmeye gelemiyorsunuz. İsteklerinize bir sınır çizmenizde fayda var. Bu konuda kendinize sıkı bir disiplin getirmeli fakat enerjinizi de baskı altında bırakmamalısınız.

AİLENİZ VE MESLEĞİNİZ ARASINDA KALABİLİRSİNİZ
Aileniz ve mesleğiniz arasında gerilimli bir dönem yaşayabilirsiniz. Birçok sorun üst üste gelecek ve sorumluluk duygularınızın yoğun olmasından dolayı çok gergin olacaksınız. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz.

AŞK HAYATINIZ FARKLI
Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz.. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Ay boyunca duygusal yönleriniz ortaya çıkacak. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mücadele var, taviz yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN